Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Art-Car A. Urbańczyk

Lędziny

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Art-Car A. Urbańczyk

Niezadowolony

Nie polecam, cwaniactwo, dobra gadka w postaci bajerowania, wymyślania na poczekaniu. Panowie mechanicy znają się na naprawie tak jak ja na szydełkowaniu, totalne nieporozumienie. Aż dziwne, że ten warsztat do dnia dzisiejszego funkcjonuje.... Ale jak się dobrze bajeruje to i można żyć z naiwności klientów, których jest coraz mniej....

fachowiec

oszukuje klijentów pracowników uczniowie sa zastraszani poniżani zanieczyszcza środowisko zuzyty olej wylewa za warsztatem do ziemi i brak bhp powinny jakies służby zareagowac bo pan urbańczyk to typowy miruś z garazy Nie polecam totalnie amatorka szkoda zdrowia takich to do syrii na wolne pokoje wysyłac cwaniak ale wie jak do ludzi gadac uwaga na kit bajere

Alojzy
@fachowiec 11.04.2016 04:22

Potwierdzam co napisał przedmówca, typowy chłop ze wsi a myśli że rządzi światem. Zero szacunku do pracowników, a wynagrodzenie marne.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Art-Car A. Urbańczyk - Lędziny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Art-Car A. Urbańczyk