DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Jacol

Wszystkie prawdziwe komentarze o firmie zostają natychmiast usunięte! Dlaczego? Skoro nie są obraźliwe tylko pokazują prawdę o zakładzie. W firmie dzieje się źle i nikt temu nie zaprzeczy,w tym roku mnóstwo osób odeszło i to naprawdę dobrych pracowników. Może jak już nikt nie będzie chciał tam pracować to dopiero oczy się wam otworzą.

czujesz?

podnieście stemy

insidon

hej! jak wygląda czas pracy? pracuje się po 8 godzin czy 12 godz. Jest ogłoszenie na produkcji i pisze, że system zmianowy -2 zmiany?

pawel

Tytus na kostce pracuje na maszynie opalona czarnulka. Ona to lubi z APT :-)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Do Mnicha

Czy jest tam zaj*EB ? Jaka atmosfera czy idzie się dogadać z brygadzistkami żeby chodzić np na jedną zmianę? Pozdrawiam

Patyk juz wcześniej robiłem w dramersie ale nie na dziale kostki. Dlatego pytam bo zastanawiam się nad aplikacją właśnie na kostkę. Pozdrawiam

Co możecie powiedzieć o pracy na kostce? :)

oj sie zacznie

podobno wraca kaluza? koniec sielanki

Tytus

Co za akcje Paweł? Jakies bajery?

Praca

Tylko wiesz mi bardzo by zależało na pracy tylko ze na same nocki bo mam ciężką sytuacje w domu. Dałoby radę na same nocki? Juz mi nie chodzi o te dodatkowe pieniądze za nocki byle żeby mieć tą pracę.

Praca

Witam serdecznie mam pytanie czy ktoś wie jaka agencja szuka pracowników do Dramersa na kostkę?

To ja

@ghost masz rację idzie się przyzwyczaić ale za te pieniądze co tam są to twierdzę że to trochę jest wyzysk

To ja

Na dziale areozoli idzie się zaje... z jednej strony dobrze bo szybko czas leci a z drugiej strony roboty od groma. Także na areozolach jest spokojnie to nie to samo co na kostce bo na kostce jest zaj*b kompletny. Wg mnie najspokojniej jest na konfekcji.

Paula

Tez bym chciała coś wiedzieć. Jutro pierwszy dzień do pracy to się zobaczy.

rafals741

czy ktos cos wie o pracy na wydziale areozoli

Ron

M-Serwis mieści się przy ulicy Mickiewicza 27 w Poznaniu, a nie na ul. Słowackiego, mój błąd.

Ron

Jak ktoś jest zainteresowany pracą w dramersie, to wczoraj 02.04.2015 ukazało się ogłoszenie na olx, rekrutację prowadzi agencja pracy M-Serwis ul. Słowackiego w Poznaniu, wysłałem CV, może oddzwonią.Albo zawsze można zadzwonić do nich, pozdrawiam.

XXX

Ja obecnie pracuje w tej firmie, powiem szczerze, że nie jest źle, faktycznie napracujesz się tam bardzo ale to praca jak każda inna nie ma ściemniania co do zarobków to nie są b. duże około 2000 brutto +premie a za nocki dodatek w wys. ok 20 zl za 8h, soboty są płacone 100%. Ja osobiście mam super brygadzistkę bardzo dobrze się z nią dogaduje. Ja osobiście POLECAM na pierwszy rzut oka wydaje się (przynajmniej mi się tak wydawało) że to praca nie dla mnie ale jest ok zostałam i jestem zadowolona!

ja,

co wy tu(usunięte przez administratora), firma jest na poziomie, która pilnuje swojej roboty, zdarzają się wzloty i upadki, czasami jest napięcię między ludźmi, ale to jest normalne, sam jestem pracownikiem tej firmy i nie narzekam, a co do zarobków, to każdy zarabia tyle ile potrafi, za samym początku średnia krajowa, ale jak ktoś sie postara to można zarobić, wystarczą chęci i zapał do pracy!

easy
@ja,

Średnia krajowa to ponad 3,5 tys. Tutaj pracując w pełnym wymiarze godzin zarabia się płacę minimalną 1400 zł.

werni

kasa na czas , płace na produkcji zaczynają się od ok. 1400netto , wszystko zgodnie z kodeksem pracy , możliwość pracy w nadgodzinach ale bez takiego obowiązku, praca monotonna ale stabilna , zakład zatrudnia osoby niepełnosprawne.Jednym się podoba innym nie jak wszędzie. Bezpłatny dojazd z Poznania . Ogólny zarys dla zatrudnionych przez Dramers

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.