DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Pr

Ta firma to jakiś żart. Wszystko na szybko i na wczoraj. Same prowizorki. Wykonanie chałupnicze. Tylko trawnik na zewnątrz trzyma poziom.

Ep

@automatyk jeżeli faktycznie jesteś dobry to zarobki będą na pewno zadowalające. Tylko pytanie, czy zarobki są w stanie zrekompensować resztę niedogodności, które w firmie na pewno występują.

@Ep

Ep... jestem nawet więcej jak dobry. :):) problem jest tylko jeden... obecnie mam ponad 8 000 pln brutto, a firmy, które szukają automatyka na ogół oferują dużo mniej

@Ep

Ep... jestem nawet więcej jak dobry :):) ...jest tylko zawsze jeden mały problem po stronie przyszłego Pracodawcy...obecnie mam ponad 8000 pln brutto, a nie zmienię pracy za niższe pieniądze. W ogłoszeniach nie podają uposażenia.

Koza
@automatyk

Jeśli masz tyle kasy to po co chcesz zmieniac pracę. A moze to podpucha i myslisz że taka kasę ktoś Ci położy

Krzych
@automatyk

Daj sobie spokój chłopie będziesz uganiany i traktowany jak robal a nie jako automatyk, w ciągu jednego dnia zaczniesz żałować że tu przyszedłeś tak jak wszyscy nowi w utrzymaniu ruchu. Jakbyś dostał 10000 brutto to i tak nie zrekompensuje Ci to atmosfery panujące w firmie. Wiem co mówię pracowałem tam prawie rok i o prawie rok za długo

Firma w pobliżu

Macie jakiś dodatek na Świata Wielkanocne ?

Kura
@Firma w pobliżu

tak, mamy - po dwa jaja

Alicja

@automatyk nie pracuję w firmie DRAMERS S.A., dlatego też nie posiadam informacji o zarobkach dla danego stanowiska. Powinieneś skontaktować się z pracodawcą i porozmawiać jak wyglądałyby w twoim przypadku zarobki. Pamiętajmy, że wynagrodzenie jest zależne od wielu czynników i pracodawca musi zobaczyć na Twój profil, żeby je określić.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Alicja

Firma DRAMERS S.A. aktualnie poszukuje nowych pracowników. Jest to rekrutacja na 3 stanowiska. Czyli: Automatyk, Mechanik, Narzędziowiec. Firma oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, stabilne warunki zatrudnienia, prace w ciągle rozwijającym się zakładzie, możliwość rozwoju osobistego, dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym ze strony Poznania. http://dramers.com.pl/kariera/oferty-pracy/automatyk-w-dziale-utrzymania-ruchu/ Aplikujecie?

@Alicja

Alicjo...jaki przedział zarobków dla automatyka

Hej na ile zmian pracujecie? Od czego to zalezy czy ktoś będzie na 2-zmianach czy 3 proszę o odpowiedź

Hej na ile zmian pracujecie ? Od czego to zalezy czy ktos ma dwie zmiany czy 3?' Proszę o odpowiedź

Hej sluchajcie ile u was jest zmian? Od czego to zalezy czy ktos ma 2-zmiany czy 3?

Bilu

Pracował ktoś może jako PH w Swarzędzu?

Kinia

Co się robi w dziale kostka ? Proszę o odpowiedź

Alicja

@żanmark no ja tylko proponuję wyjście z tej sytuacji. A czy płynny ukraiński jest potrzebny do komunikacji? Są to języki wschodnie podobne do polskiego i wielu Ukraińców rozumie sporo słownictwa z naszego języka. Może warto próbować mu w naszym języku wytłumaczyć?

Alicja

@żanmark a uważasz, że operator powinien wiedzieć takie rzeczy? Może potrzebne jest doszkolenie operatorów w pewnych kwestiach? A ile trwa takie naprawianie maszyny przez mechanika?

żanmark
@Alicja

moderatorzy... od ustalania co jest potrzebne operatorowi jest jego szef. pomijam fakt, że jeszcze trzeba się dogadać z takim operatorem, a niewielu szefów produkcji mówi płynnie po ukraińsku

Ep

Witam. Jak wygląda praca w dziele utrzymania ruchu? Jak atmosfera? Maszyny mocno awaryjne? Większość prewencji, czy raczej usuwania awarii?

żanmark
@Ep

Awaryjne? Człowieku, chodzisz od awarii do awarii, żadnej prewencji. Królują samoróbki made in dramers. maszyna lekko się zatnie a operator już karze dzwonić do mechanika bo nie umie zmienic temperatury o 1stopień.

Alicja

Dużo osób jest zainteresowanych pracą w DRAMERS S.A. Co Was skłoniło do aplikacji? Czy dowiadywaliście się już wcześniej czegoś o firmie? Gdyby nikt Wam nie odpowiedział to proponuję skontaktować się bezpośrednio z firmą, umówić się na rozmowę i wyjaśnić wszystkie wątpliwości już bezpośrednio z pracodawcą.

brajtt

Witam Wszystkich Pojawiło się ogłoszenie na PH teren lubelszczyzna: -jaka podstawa netto? -jaka max premia netto? -ile wizyt dziennie? -targety realne? -jakie auto/można jeździć prywatnie/obklejone/z gps? -jakiś deputat? Proszę tylko o konkretne odpowiedzi

braitt

Witam Wszystkich Pojawiło się ogłoszenie na PH lubelskie: -jaka jest podstawa netto? -jaka premia netto? -ile wizyt dziennie? -targety realne? -jakie auto? można jeździć prywatnie, obklejone, jakieś limity, gpsy? Proszę tylko o konkretną odpowiedź

Becia

Witam od poniedzialku zaczynam prace w Dramersie kto ma tez na rano?

Alicja

@amebowiec chodzi Ci o za szybkie tempo w DRAMERS S.A.? Dlaczego kierownicy nie dają sobie rady? Możesz bardziej szczegółowo opisać o co dokładnie chodzi? Każda dodatkowa informacja może dużo wyjaśnić.

amebowiec

Firma bardzo dobra na start kariery - w krótkim okresie można przejść prawdziwą szkołę życia czyt. kombinowania. Sukces tej firmy przerasta jej kierowników. Bardzo się to przydaje, idąc później do NORMALNEJ firmy, jest łatwiej To nie jest miejsce dla doświadczonych managerów, wylatują już w trakcie okresu próbnego - szczególnie szefowie produkcji czy sprzedaży.

Alicja

@Obserwator administrator usuwa tylko te komentarze, które naruszają regulamin forum gowork.pl: http://www.gowork.pl/regulamin. Są na forum aktualni pracownicy, którzy użytkownikom mogą opowiedzieć więcej o pracy w DRAMERS ? Jest teraz wiele ofert pracy http://www.gowork.pl/praca/dramers-s.a.;pr, więc sporo osób zainteresuje temat.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.