DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

I tu masz racje w UR rządzi jedna osoba a opinie są usuwane. Jak będzie tak dalej to wszyscy co mają ambicje w UR podziękują temu Panu a dopiero przy pierwszej poważnej awarii może Prezes zrozumie że nie tędy droga

Dawny pracownik
@pracownik

Czy w UR panuje jeszcze pan MD?

Najemnik
@Dawny pracownik

Dokładnie

@Dawny pracownik

Jakimś cudem jeszcze tak... więc chyba wiadomo jak wygląda sytuacja w UR..

Ur-owiec
@pracownik

niestety pan MD jest nieusuwalny. Żadna awaria tego nie zmieni. Jeżeli ktoś chce pracować w DRAMERS powinien zaakceptować taki stan rzeczy. Ciekawostka - na pracę MD kadry nie mają żadnego wpływu, ocena jego pracy zależy tylko i wyłącznie od prezesa.

zbir
@Ur-owiec

Drogi Panie, działy HR, kadry czy jak tam zwał, nie są od oceniania pracy innych działów, bo niby z jakiej racji? Prezes zarządza firmą i on jest od oceniania, bo odpowiada za całość, za jej wyniki. Jeżeli mu się dobrze z nim współpracuje (a przypomniam, że jest właścicielem) to co innym do tego? Wszyscy na tym forum tacy mądrzy, ale nie mają pojęcia jak to jest prowadzić własną firmę. Jak źle na etacie to idźcie na swoje!

Ur-owiec
@zbir

Szanowny kolego / koleżanko Twój komentarz świadczy o tym że albo nie znasz DRAMERS albo pracujesz tam (ja na szczęście mam już to za sobą) w jedynie słusznym dziale (UR). Wpływy w tej firmie są podzielone pomiędzy żonę prezesa (przypadkowo - szefową działu kadr która ocenia np szefa kontroli jakości ) a prezesa który ocenia pracowników działu technicznego (UR). Dlatego napisałam, że ocena pracy MD zależy tylko i wyłącznie od prezesa.

pracownik 1

Firma godna polecenia dla ludzi którzy nigdzie nie pracowali ponieważ każda następna praca będzie lepsza. Następni ludzie się zwalniają ale chyba nie oto chodzi Panie Prezesie. I ciągle narzekania na jednego Pana to tez chyba nie tak powinno być Pani Prezes Pozdrawiam

Alicja - doskonale rozumiem Twoją rolę na tym forum. Niestety nie odpowiedziałaś na moje pytanie . Sama zachęcasz pracowników aby wyrażali swoją opinię na temat pracodawcy. Zakładam że ktoś napisze opinię negatywną - bez używania słów wulgarnych na przykład że był mobbingowany. Odpowiedź proszę szczerze - usuniecie ten post czy nie ?

Alicja

@Andrzej, zarówno negatywne jak i pozytywne opinie są na wagę złota. Mogą naruszyć regulamin tylko w momencie gdy są nieprawdziwe bądź zawierają w sobie wulgaryzmy i słowa raniące inne osoby. Każda opinii dotycząca pracy w DRAMERS jest ważna jeśli nie narusza zasad GoWork. Zachęcam więc Was do dalszego dodawania opinii z poszanowaniem zasad zawartych w regulaminie.

Ale
@Alicja

Proszę sobie nie robić żartów. Każdy komentarz mówiący źle o zarządzających jest kasowany. W UR bez zmian. Ludzie przychodzą i odchodzą bez przerwy. Ciężko już się w tym połapać. 5S było i nie ma :) gdzie leży problem takiego stanu rzeczy?

@Alicja

Alicja jedno pytanie - jak weryfikujecie " gdy są nieprawdziwe " ???

@anonymous

Alicja - żyjesz ???

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

@Andrzej

Hahaha

Czyli wyrażanie negatywnych opinii ( ale prawdziwych ) to jest łamanie regulaminu ? Inaczej nie da się tego zrozumieć

Alicja

@Ambus, @Nie polecam, @pracownik ,w momencie kiedy piszecie o tak poważnych zarzutach jakimi są mobbing czy tez wyzysk naturalną koleją rzeczy jest zgłoszenie tego wyższej instancji. Jeśli jednak dodawane przez Was opinie są nad wyrost i nie do końca opisują to, co rzeczywiście dzieje się w firmie , nalegam abyście bardziej precyzyjnie wyrażali swoje zdanie o DRAMERS - wypowiadacie się na forum publicznym, a są to poważne oskarżenia o popełnienie przestępstwa.

Dziwie się że tu tyle się pisze o nieprawidłowościach w firmie Dramers a żadne służby się za to nie zabrały.

Ambus

Super firma dla chcących schudnąć.... 5 kg na miesiąc od stresu i nerwów... Serdecznie polecam

Alicja jest najlepsza w usuwaniu informacji o Dramersie

Firma Dramers jest najlepsza firmą w Okolicy taki wpis możne być Pani Alicjo

Dramers to najlepsza firma może tego wpisu nie usuną zadowolona Pani Pani Alicjo !!!!!

Alicja dlaczego usunięto ostatni wpis on nie zawierał żadnych złych informacji o Dramersie wstydź się jesteś jak automat i robisz to co ci każą ale trzeba mieć swój honor i szacunek do samego siebie.

Alicja

@pracownik, opinie jakie są usuwane na forum GoWork w zakładce firmy DRAMERS to tylko te, które naruszają zasady regulaminu jaki tu obowiązuje. @pracownik, owszem opinie znam, lecz nie do końca rozumiem Twojego pytania. Będziesz tak miły i sformułujesz je w nieco inny sposób?

Małgorzata
@Alicja

Alicjo. Odpowiedź w takim razie, które punkty regulaminu naruszaly ostatnie wypowiedzi Grzesia i DjTonka.

@Alicja

Dlaczego Pani namiętnie usuwa wpisy w których opisuje się prawdę o firmie Dramers to Pani usuwanie nic nie daje tylko pogarsza wizerunek firmy boicie się prawdy nie wstyd Pani

-dawny pracownik

Przepracowałem w Dramers 3 lata i to były 3 lata szkoły życia. Niestety nie w pozytywnym znaczeniu tego zwrotu. (usunięte przez administratora) Odradzam. (usunięte przez administratora)

Bartek

Takie narzekanie na wszystko dla mnie znaczy czepianie się !!!

Alicja

Próbowałam znaleźć w sieci jakieś informacje na temat DRAMERS S.A., niestety nie ma tego za wiele. Podzielcie się swoimi doświadczeniami, kogo szukają, jakie mają wymagania, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy? Na jaki stanowiska obecnie szukają kandydatów? Każda opinia się przyda!

@Alicja

szukają wszystkich Wytłumacz mi dlaczego tak często zmieniają się automatycy ty najlepiej wiesz jakie sa opinie

Wacław

Myślę, że warto spróbować. Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

Alina
@Wacław

Nie sądzę

ED
@Wacław

Chyba ktoś Ci bardzo źle życzy mówiąc tak o Dramers...

Alicja

Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w DRAMERS S.A. Chętnie dowiem się więcej o waszych doświadczeniach. @Pr, co masz na myśli pisząc że ta firma to "jakiś żart"? Możesz rozwinąć swoją opinie?

Wiktor

Widziałem ofertę pracy dla magazyniera. Możecie coś podpowiedzieć?

Kika
@Wiktor

odpuść sobie ...szkoda nerwów i zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.