DRAMERS S.A.

Opinie o DRAMERS S.A.

Swarzędz

Dlaczego gowork bierze udział w tuszowaniu przestępstwa? Dlaczego posty są kasowane? Dlaczego gowork tak intensywnie współpracuje z firmą dramers? Czekam na opinie

Vlad
@Swarzędz

Widzę, że ostatnio wszystkie firmy są cacy... Tzn. aż chce się żyć...i pracować u nich-dla nich. Myślę, że portal ów odpłatnie kasuje informacje nawet te obiektywne i pomocne. Pieniądze mogą wszystko. Nie pierwszy raz się z tym tutaj spotykam. Zapewne te info też nie będzie miało długiego życia.

Obserwator

Witam. Widzę że tylko mężczyźni się tutaj wypowiadają. Czy na produkcji są kobiety?

jojo

Cos mi sie wydaje ze maja tam paru (usunięte przez administratora)Ot co

Ego

czy to prawda o tych kamerach? Zamierzałem złożyć CV, ale nie chcę pracować w firmie która łamie prawo i nagrywa swoich pracowników w czasie pracy...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie DRAMERS S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Alias

Witam, chciałbym zapytać o warunki pracy na magazynie: - ludzi, temperaturę, tempo pracy, obowiązki. Czy warto aplikować?

Pytający

Witam, firma poszukuje Mistrza zmianowego na 2 lub 3 zmiany, proszę o opinie w tym temacie, polecacie?

Man

Proszę mi powiedzieć, jak to jest, że aż tyle ważnych ludzi w tej firmie zaczęło się zwalniać? Czyżby nagle zobaczyli w co wdepnęli?Kiedy wreszcie ktoś zobaczy,że rządy MD i AŚ to powolna śmierć dla tej firmy? Prezesie! Obudź się zanim będzie za późno!

Zeus
@Man

Kto ważny niby się zwolnił w firmie?

Kto Siek
@Zeus

Zobacz na jakie stanowiska są rekrutacje, nie są to rekrutacje dodatkowe tylko 1do1... W tej firmie jest ewidentnie problem, jak ktoś kiedyś napisał, tylko kasa się tu zgadza, nic więcej...

Tak

Witam co powiecie o pracy na magazynie wysokiego składowania w tej firmie ?

magazyn
@Tak

Pracy dużo, ale zgrany team, mała rotacja wszyscy sie znają, zawsze płacą na czas

Agent urzędu pracy

Witam, pracuje w tej firmie jeszcze... Jeżeli nie masz codziennych wizyt komornika a twoje dzieci jedzą chociaż raz dziennie to masz czas na to żeby znaleźć inną pracę. Pozdrawiam. Nie życzę nikomu

Szymuś

Witam kiedy są te owocowe poniedziałki co wisi plakat na stołówce? Już kurcze kilka tych poniedziałków było i jakoś nie mogę trafić na te super owoce. Kolejne pytanie czy na tą opiekę medyczną co nasza firma oferuje trzeba się zapisać? To jest polmed czy luxmed? Niby mógłbym zapytać lidera ale kurcze strach mnie zawsze obleci. Boję się że ta blondyna zauważy ze chwilowo nie pracuje tylko gadam z liderem i będzie krzyyyyyyk.

@Szymuś

Owocowe poniedziałki ze względów sanitarnych są wstrzymane na czas pandemii.

banan
@Odpowiedź

bo wiesz Szymuś - banany, gruszki i jabłka przenoszą koronawirusa w odróżnieniu od serwisantów firmy Vemat. Oni są bezpieczni więc mogą na bieżąco uzupełniać automaty na stołówce pracowniczej. Czego nie rozumiesz ?

@banan

Porównujesz wolnostojące skrzynki z owocami do osobno zapakowanych produktów w maszynie?

banan
@Odpowiedź

To ty nie myjesz owoców przed spożyciem ???

Opinia

1.Jeżeli nie masz stryczka na szyji to unikaj jak ognia!!!!!!!!!! 2.Jedno wielkie konfidenctwo. 3.Stare komuchy na warsztacie które w łyżce wody Cię utopia. 4.Kłamstwo i obłuda począwszy od pierwszego dnia i dzień dobry z dyrektorem. Za nic w świecie do tej firmy.Opinie zresztą mówią same za siebie.A i tak większość jest usuwanych przez propagandę tej firmy kierowanej przez M.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DRAMERS S.A.?

Odpowiedź

Generalnie firma pracuje na produkcji w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku 6-14, 14-22, 22-6. Administracja 8-16.

Ela

@wesoły ptaszek a to jakie działy produkcji polecasz w takim razie?

Iszta
@Ela

Ja polecam blacharnie. Dział jest bardzo na topie i prozdrowotny. Szef zapewnia wszystkim odpowiednik morsowania przez 8 godzin dziennie tak tutaj(usunięte przez administratora)

XYZ

Jak wygląda park maszynowy we wtryskowni? Jakiej firmy są wtryskarki? Jak z automatyzacją i zarobkami na tym dziale?

WT12
@XYZ

Automatyzacji nie ma tam.... Wtryskarki trochę chińskie trochę europejskie.... Jako nastawiacz raczej szykuj się na składanie kartonów zamiatanie wycieranie podłogi od oleju itd... Maszyny ustawiamy raz na jakiś czas.... Z kasą bywa różnie.....lepiej uważać bo mogą dać więcej na start a później obciąć bo "spodziewaliśmy się więcej"..... Generalnie raczej szkoda czasu na ten adres

Jaka jest kultura pracy w DRAMERS S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

haha

kultura pracy? Człowieku, ta firma to jakaś tragedia, począwszy od normalnego pracownika po koordynatora, traktują cię jak śmiecia! Nawet w biurze ciągle pretensje i co chwile słyszysz że jesteś za drogi! szkoda czasu na ten adres!

Oo

Tak. Dress code jest typowy dla Dramersa. Każdy zakłada to co ma w domu, byle nie było zimno. Najlepszy dress code mają pracownicy blacharni. Kto by pomyślał, że tyle warstw można na siebie wciągnąć? Jeżeli wybierasz się do dramers to zaopatrz się w jakieś stare swetry i kalesony. Odzież robocza od pracodawcy kończy się na najtańszym T-shircie, a na blacharni i magazynach pewnie z 7 stopni jest. Taki to u nas dress code jest. Załoga wygląda jak z łapanki pod urzędem pracy, a nie jak pracownicy cywilizowanej firmy.

zadowolony

Firma dobrze oceniana przez większość pracowników jako pracodawca ale przecież zawsze znajdzie się maruderów

@zadowolony

Widać nawet na tym forum jak ludzie oceniają ta firmę,i na samy zakładzie tez opinia nie jest dobra

@zadowolony

No ten komentarz jest całkowicie oderwany od rzeczywistości... popytajcie tak szczerze swoich pracowników o opijie na temat przełożonych i pracy w tej "wspaniałej" firmie.... mydlenie oczu ludziom z zewnątrz całkowicie zbędne, bo firma jednoznacznie ma bardzo złą opinie wśród obecnych i byłych pracowników.... i z tym problemem nie chcececie się zmierzyć tylko przypudrować go opiniami....

Zrozpaczona

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Jest źle co by nie powiedzieć że makabrycznie

Taki jeden

Kilka moich spostrzeżeń. 1.KASA na 1 rzut oka nie najgorzej, nawet dobrze, ale jeśli się człowiek dobrze zastanowi to nie są to pieniądze warte pracy w tym miejscu. Operator musi uwijać się za 2, ledwo kwadrans przerwy ma dodatek na dzwonek... nie warto. Brygadzista, odpowiedzialny za wszystko, za ludzi , stan maszyn, magazyn, a w dodatku co "ścieżka " to pretensje ze tematy nie schodzą, a jak mają schodzić jak Stan maszyn jest tak kiepski jak aktualna atmosfera na Białorusi... Planista- jak lubisz pracę po 15h dziennie, a mieć płacone za 8h to jest stanowisko idealne dla ciebie :-) przez ostatni rok z na samych aerozolach było 3 pianistów, nie ma z nich nikogo... o czymś to świadczy :-) Mechanik- Awaryjność jest tak duża że np mechanicy na Aerozolach lub Konfekcji w ogóle nie odchodzą od maszyn, non stop pożar! Takie rzeczy nie powinny się dziać w normalnej firmie. 2. Atmosfera Atmosfera jest straszna, ciągle wymagania, zero pomocy od przełożonych, koordynatorów, dyrektora, no i tylko ciągle pretensje... 3.Awaryjność To jest coś z czym nie spotkałem się nigdy wcześniej, NIGDY! W innych firmach mechanik idzie do maszyny gdy faktycznie się coś psuje, a tutaj? Tutaj jest awaria non stop! Duża część maszyn to samoróbki, lub przywieziony szrot z Chin! Klęska! Wymagania jakbyś miał jechać 300km/h maluchem! 4. Szacunek W tej firmie nie ma szacunku do pracownika, dziś jesteś, jutro jest ktoś inny... mało kogo to tutaj na górze obchodzi. Liczy się tylko eliminacja człowieka, na niektórych stanowiskach nie masz nawet czasu się napić, wyjść do ubikacji bo już krzywo na ciebiegański patrzą. Najgorsza jest ta jedna blond pani z VW golfa... życzę jej żeby kiedyś poszła do innej firmy i zobaczyła jak się pracuje bo całe swoje życie zadowowe spędziła w Dramersie. Myślę że szef powinien osobiście zdjąć pkt 5 swojej filozofii że ściany i wrzucić do śmietnika! :-) Szacunku i zaufania w tej firmie nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Tyle w skrócie :-)

Taki jeden

Nie wiem, pewnie nie. Na blacharni też pewnie się nie nudzą. Nie wspominając jaka rotacja jest wśród automatyków, przez ostatnie 3 lata to taka ilość się przewinęła że szkoda gadać.

Monej
@Taki jeden

Cała prawda, można jeszcze do tego dodać kiepskie brygadzistki na aerozolach! Jagoda to jakaś tragedia! Nie wiem kto ją tam trzyma, chyba ktoś jest ślepy! Nie polecam tej firmy!

D
@Taki jeden

Widzę, że po tylu latach mojej nieobecności sytuacja pozostaje bez zmian, kanban już wprowadzony na aerozolach?

kanban
@D

żartujesz? 129 podejście i nadal klapa. Najstarszemu nic nawet nie daje przeczytanie japońskich książek. Ta firma jest za słaba na kanban :-) W dodatku jak można wprowadzić kanban jak linia nie może iść 5 minut bez awarii? :-)

Roman
@Taki jeden

Muszę przyznać,ze lepiej bym tego nie napisał.Wszystko w punkt!Pozdrawiam i rowniez radzę omijac te firmę szerokim łukiem

JD

Jerzy zrób nam testy, bo nie opanujesz ogniska i będzie płacz jak firma stanie.

Poznaniak

Witam nie polecam pracy w narzedziowni w tym zakładzie zatrudniają Cie na jakieś stanowisko np frezeta a przy okazji każą Ci robić na tokarce piłę, szlifierce i najlepiej jak przy okazji byś jeszcze wózkiem widłowych jeździł a koordynator to myśli ze zjadł wszystkie rozumy a tak naprawdę na niczym się nie zna i jeszcze te rozmowy motywacyjne codziennie żenada

@Poznaniak

A jak wyglądają te rozmowy i kto je tam wprowadził ?

User
@Poznaniak

Podajesz nieprawdziwe lub nieaktualne informacje.

gosc21
@Wesola

Rozmowy prowadzi koordynator i jest to żenujące bo chcą być korporacja i wprowadzać jakieś Japońskie standardy z których po cichu każdy się śmieje a oni myśl że są nie wiadomo kim naprawdę nie polecam pracy na narzędziowni w tym zakładzie

userbuser
@User

Koordynator narzędziowni to największy pływak w Dramersie. Nie wiem kto go tam trzyma, ale pewnie jego kumpel dyrcio :-) Oboje są tak kompetentni że szok, mam nadzieję że kiedyś trafią do normalnej firmy i dopiero zobaczą jak się pracuje :-)

@gosc21

Mam rozumieć ze wszystko to odbywa się w godzinach pracy ? I dlaczego żenujące ?

Userbuser
@Wesola

Wesoła, często w godzinach ale np mechanicy mają spotkanią już po swoich godzinach... kwadrans ale zawsze :-) Co do "koordynatora " narzędziowni to wystarczy z nim kilka razy zamienić kilka zdań i zobaczyć co to za Ziółko :-) Brakuje wiedzy, brak kompetencji, kłamie jak najęty a później biegnie do dyrcia że wszystkim :-) TO co się dzieje w tej firmie to jest szok! Nigdy wcześniej nie pracowałem w takim miejscu, zaczynam szukać pracy, to jest jeden wielki kabaret w wykonaniu słabych aktorów. Jednego co mi będzie brakować to ludzi, szkoda że nikt ich nie docenia. Dyrcio jeszcze nie wie, ale kiedyś ta kula śniegowa się zatrzyma i roztopi :-)

@Userbuser

Widze ze w firmie jedna wielka obłuda i zakłamanie , no ale każdy zakład pracy ma jakieś swoje uroki ???? a czy mechanicy zostając 15 minut dłużej maja dodatkowo - extra zapłacone ? W miesiącu uzbiera się trochę tych pietnastominutowek ?

@Wesola

Słuchaj Wesoła. Każdy kto zostaje kilka minut dłużej ma tą robotę głęboko w sercu, a nie odbębnić 8h i do domu. To jest zakład gdzie codziennie widzisz efekty swojej pracy i duma rozpiera! Większość ekipy z ur to ludzie z pasją, którzy tworzą Firmę, a na czele stoją najlepsi specjaliści, którzy z zakładu chalupniczego stworzyli zautomatyzowany park maszynowy. A fałszywe komentarze wystawiają miernoty, które z ur mają niewiele wspólnego.

Userbuser
@Dramus

Znajdź mi drugą firmę gdzie na 1 dziale można opowiadać godzinę o akariach z poprzedniego dnia :-D Normalna firma by sobie w życiu nie pozwoli żeby jakąś linia stała przez 2-3 godziny :-) Jak to codziennie widzę to aż mi się żal robi widząc UR biegający między maszynami z gasnicą :-) Ale co się dziwić,Chiny maszynę sprzedały, niech teraz Polaczek się martwi :-)

@Dramus

Poznałam parę osób które tam pracowały i uwierz mi ze nie podzielają Twojego entyzjazmu , niestety nie . Twierdza ze jedna wielka psychoza firmy i cieszą się ze odeszły w porę . Życzę Ci powodzenia i wielu sukcesów zawodowych

abc
@Dramus

Co Ty za bzdury opowiadasz ciekawe kto sie cieszy ze zostaje po pracy? I o jakiej dumie opowiadasz ? takie (usunięte przez administratora) to mógł napisać tylko ktoś kto nie pracuje w ur

Zdesperowana
@abc

UR zostaje 15min dłużej? A widział ktoś jak długo zostają w pracy brygadzisci i brygadzistki? Conajmniej godzina dziennie dodatkowo, żadnych nadgodzin, żadenego podziękowania! Nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Nawet największego wroga bym tam nie wysłała! Ofert pracy w Dramersie zaraz bedzie wiecej niż na bezrobociu! Jestem ciekawa kiedy (usunięte przez administratora)sie wreszcie opamięta i wywali tego dyrektorka na bruk! Może wtedy będzie się nam pracować z przyjemnością!

Acdc
@Dramus

Człowieku dla każdego liczy się stan konta na koniec miesiąca a nie jakaś pasja do pracy a tak poza tym to tylko taka miernota jak ty mogła dać taki komentarz.

@Acdc

Co wy opowiadacie? Super dyrektor, super koordynatorzy, ciągły rozwój, nowy park maszynowy i super kadra specjalistów/operatorów pokazuje jak dobrą jesteśmy firmą! Ilość osób które szukamy do pracy nie pokazuje że mamy problemy, tylko że się ciągle rozwijamy! Tylko ktoś komu się pracować nie chcę tego nie dostrzega!

Acdc
@Dramus

Człowieku masz coś nie tak z głową idź się przebadać.

@Acdc

Mamy badania okresowe i wszystko jest ok. Na szczęście w firmie jest więcej pracowników którym się chce, dużo robią, nadgodziny, poświęcenie itp. W ten sposób możemy budować lepsze jutro. Takie cieniasy jak wszyscy krytycy proszeni są milczenie. Pewnie nadają się tylko do jakiegoś korpo, gdzie nie trzeba używać mózgu tylko wykonywać polecenia i procedury

xcx
@Dramus

Badania możne i masz ale nie u tego lekarza co potrzeba wypisując takie bzdury lepiej jeszcze raz się przebadaj

Maciej
@Dramus

Firma Dramers wyciska z pracowników ostatnie soki jak z cytryny taka jest prawda ..Mimo wolnych weekendów nie warto pracowałem kiedyś na hawelanskiej w dramersie więc wiem jaka to beznadziejna firma

Xddddddddddddd
@Dramus

Oczywiście. Dlatego pracuje u was masa ukraińców, którą wykorzystujecie jak się tylko da, bo inaczej tego nie da się nazwać. Polacy jak widzą ile tam trzeba robić za te śmieszne pieniądze to odchodzą po tygodniu-miesiącu gdzie indziej, do lepiej płatnej pracy z normalnymi warunkami, a nie zostają tu gdzie rygor jest jak w chinach. Nim sam odeszłem widziałem ile osób, które były 2-3 dni potrafili zwolnić, bo nie wyrabiały normy, która jest swoją drogą taka wysoka, że aż "chora".

Aga

Mobbing ,fatalna atmosfera ,odradzam każdemu ,stare larwy potrafią tylko drzeć paszcze bo nikt ich nie chce i się wyżywaja. Brak słów.

Casanova
@Aga

Larwy ????Stare larwy są najgorsze młode chodzą w leginsach aż widać stringi .Jedna kiedyś bzyklalem w toalecie ale firma ogólnie do bani

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.