DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DRAMERS S.A.

Mądry
Klient

A co się stało z wtryskownią??????

Hajoo
@Mądry

Michał rządzi. Za dużo ludzi, za dużo godzin, wiecznie nie pasuje, źle, za mało, za wolno. Jeszcze chwila i sam będzie startował w poniedziałkowe poranki grzać maszyny.

Anna
@Hajoo

No dobrze - widzę, że jesteś pracownikiem w DRAMERS. Mam więc do Ciebie ważną sprawę: na stronie GoWork znalazłam ofertę pracy od nich - właśnie chcą tam przyjąć portiera - brygadzisty. Wiesz, czy osoba przyjęta na to stanowisko będzie tam miała jakieś szkolenia wdrażające, czy raczej sama będzie musiała sobie poradzić?

hehe
@Anna

Szkolenia u nich? A może jeszcze czas na wdrożenie? :D

jupii
@Anna

? Kordynatorka produkcji? Znowu robi śledztwo, tak jak w temacie kamer, zebrac informacje i szybciutko doniesć MD. W końcu tylko Ona wie jakie (usunięte przez administratora)lubi, a potem można liczyć na prezenty świąteczne, ale to tylko Gwiazdy produkcji.

Utrzymanie Ruchu
Kandydat

Prawda że spora część załogi utrzymania ruchu właśnie rezygnuje? Kierownik, automatycy, mechanicy?

Odp
@Utrzymanie Ruchu

Dzięki Michael

Odpdodp
@Odp

MD zmotywował zespół tak jak niedawno wtryskownie? OMG kto mu kurła dał ta robotę???? Kapustę na etacie powinien kisić a nie za rządzenie się bierze

Produkcja

Czy nowy kierownik już się pojawił. Co się stało z poprzednim i ile pracował lat we firmie

Tydzień
@Produkcja

Nowy kierownik produkcji popracował standardowy okres czasu jak na dramersa - tydzień

Swarzędz

Dlaczego gowork bierze udział w tuszowaniu przestępstwa? Dlaczego posty są kasowane? Dlaczego gowork tak intensywnie współpracuje z firmą dramers? Czekam na opinie

Vlad
@Swarzędz

Widzę, że ostatnio wszystkie firmy są cacy... Tzn. aż chce się żyć...i pracować u nich-dla nich. Myślę, że portal ów odpłatnie kasuje informacje nawet te obiektywne i pomocne. Pieniądze mogą wszystko. Nie pierwszy raz się z tym tutaj spotykam. Zapewne te info też nie będzie miało długiego życia.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Obserwator
Kandydat

Witam. Widzę że tylko mężczyźni się tutaj wypowiadają. Czy na produkcji są kobiety?

jojo

Cos mi sie wydaje ze maja tam paru (usunięte przez administratora)Ot co

Ego
Kandydat

czy to prawda o tych kamerach? Zamierzałem złożyć CV, ale nie chcę pracować w firmie która łamie prawo i nagrywa swoich pracowników w czasie pracy...

Alias
Kandydat

Witam, chciałbym zapytać o warunki pracy na magazynie: - ludzi, temperaturę, tempo pracy, obowiązki. Czy warto aplikować?

Pytający
Kandydat

Witam, firma poszukuje Mistrza zmianowego na 2 lub 3 zmiany, proszę o opinie w tym temacie, polecacie?

Man

Proszę mi powiedzieć, jak to jest, że aż tyle ważnych ludzi w tej firmie zaczęło się zwalniać? Czyżby nagle zobaczyli w co wdepnęli?Kiedy wreszcie ktoś zobaczy,że rządy MD i AŚ to powolna śmierć dla tej firmy? Prezesie! Obudź się zanim będzie za późno!

Zeus
@Man

Kto ważny niby się zwolnił w firmie?

Kto Siek
@Zeus

Zobacz na jakie stanowiska są rekrutacje, nie są to rekrutacje dodatkowe tylko 1do1... W tej firmie jest ewidentnie problem, jak ktoś kiedyś napisał, tylko kasa się tu zgadza, nic więcej...

Tak

Witam co powiecie o pracy na magazynie wysokiego składowania w tej firmie ?

magazyn
@Tak

Pracy dużo, ale zgrany team, mała rotacja wszyscy sie znają, zawsze płacą na czas

Agent urzędu pracy

Witam, pracuje w tej firmie jeszcze... Jeżeli nie masz codziennych wizyt komornika a twoje dzieci jedzą chociaż raz dziennie to masz czas na to żeby znaleźć inną pracę. Pozdrawiam. Nie życzę nikomu

Szymuś

Witam kiedy są te owocowe poniedziałki co wisi plakat na stołówce? Już kurcze kilka tych poniedziałków było i jakoś nie mogę trafić na te super owoce. Kolejne pytanie czy na tą opiekę medyczną co nasza firma oferuje trzeba się zapisać? To jest polmed czy luxmed? Niby mógłbym zapytać lidera ale kurcze strach mnie zawsze obleci. Boję się że ta blondyna zauważy ze chwilowo nie pracuje tylko gadam z liderem i będzie krzyyyyyyk.

@Szymuś

Owocowe poniedziałki ze względów sanitarnych są wstrzymane na czas pandemii.

banan
@Odpowiedź

bo wiesz Szymuś - banany, gruszki i jabłka przenoszą koronawirusa w odróżnieniu od serwisantów firmy Vemat. Oni są bezpieczni więc mogą na bieżąco uzupełniać automaty na stołówce pracowniczej. Czego nie rozumiesz ?

@banan

Porównujesz wolnostojące skrzynki z owocami do osobno zapakowanych produktów w maszynie?

banan
@Odpowiedź

To ty nie myjesz owoców przed spożyciem ???

Opinia

1.Jeżeli nie masz stryczka na szyji to unikaj jak ognia!!!!!!!!!! 2.Jedno wielkie konfidenctwo. 3.Stare komuchy na warsztacie które w łyżce wody Cię utopia. 4.Kłamstwo i obłuda począwszy od pierwszego dnia i dzień dobry z dyrektorem. Za nic w świecie do tej firmy.Opinie zresztą mówią same za siebie.A i tak większość jest usuwanych przez propagandę tej firmy kierowanej przez M.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DRAMERS S.A.?

@Pytanie

Generalnie firma pracuje na produkcji w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku 6-14, 14-22, 22-6. Administracja 8-16.

Ela

@wesoły ptaszek a to jakie działy produkcji polecasz w takim razie?

Iszta
@Ela

Ja polecam blacharnie. Dział jest bardzo na topie i prozdrowotny. Szef zapewnia wszystkim odpowiednik morsowania przez 8 godzin dziennie tak tutaj(usunięte przez administratora)

XYZ
Kandydat

Jak wygląda park maszynowy we wtryskowni? Jakiej firmy są wtryskarki? Jak z automatyzacją i zarobkami na tym dziale?

WT12
@XYZ

Automatyzacji nie ma tam.... Wtryskarki trochę chińskie trochę europejskie.... Jako nastawiacz raczej szykuj się na składanie kartonów zamiatanie wycieranie podłogi od oleju itd... Maszyny ustawiamy raz na jakiś czas.... Z kasą bywa różnie.....lepiej uważać bo mogą dać więcej na start a później obciąć bo "spodziewaliśmy się więcej"..... Generalnie raczej szkoda czasu na ten adres

Jaka jest kultura pracy w DRAMERS S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

haha
@Pytanie

kultura pracy? Człowieku, ta firma to jakaś tragedia, począwszy od normalnego pracownika po koordynatora, traktują cię jak śmiecia! Nawet w biurze ciągle pretensje i co chwile słyszysz że jesteś za drogi! szkoda czasu na ten adres!

Oo
@Pytanie

Tak. Dress code jest typowy dla Dramersa. Każdy zakłada to co ma w domu, byle nie było zimno. Najlepszy dress code mają pracownicy blacharni. Kto by pomyślał, że tyle warstw można na siebie wciągnąć? Jeżeli wybierasz się do dramers to zaopatrz się w jakieś stare swetry i kalesony. Odzież robocza od pracodawcy kończy się na najtańszym T-shircie, a na blacharni i magazynach pewnie z 7 stopni jest. Taki to u nas dress code jest. Załoga wygląda jak z łapanki pod urzędem pracy, a nie jak pracownicy cywilizowanej firmy.

zadowolony

Firma dobrze oceniana przez większość pracowników jako pracodawca ale przecież zawsze znajdzie się maruderów

@zadowolony

Widać nawet na tym forum jak ludzie oceniają ta firmę,i na samy zakładzie tez opinia nie jest dobra

@zadowolony

No ten komentarz jest całkowicie oderwany od rzeczywistości... popytajcie tak szczerze swoich pracowników o opijie na temat przełożonych i pracy w tej "wspaniałej" firmie.... mydlenie oczu ludziom z zewnątrz całkowicie zbędne, bo firma jednoznacznie ma bardzo złą opinie wśród obecnych i byłych pracowników.... i z tym problemem nie chcececie się zmierzyć tylko przypudrować go opiniami....

Zrozpaczona
Klient
@anonim

Zgadzam się w 100% z tą opinią. Jest źle co by nie powiedzieć że makabrycznie

Taki jeden

Kilka moich spostrzeżeń. 1.KASA na 1 rzut oka nie najgorzej, nawet dobrze, ale jeśli się człowiek dobrze zastanowi to nie są to pieniądze warte pracy w tym miejscu. Operator musi uwijać się za 2, ledwo kwadrans przerwy ma dodatek na dzwonek... nie warto. Brygadzista, odpowiedzialny za wszystko, za ludzi , stan maszyn, magazyn, a w dodatku co "ścieżka " to pretensje ze tematy nie schodzą, a jak mają schodzić jak Stan maszyn jest tak kiepski jak aktualna atmosfera na Białorusi... Planista- jak lubisz pracę po 15h dziennie, a mieć płacone za 8h to jest stanowisko idealne dla ciebie :-) przez ostatni rok z na samych aerozolach było 3 pianistów, nie ma z nich nikogo... o czymś to świadczy :-) Mechanik- Awaryjność jest tak duża że np mechanicy na Aerozolach lub Konfekcji w ogóle nie odchodzą od maszyn, non stop pożar! Takie rzeczy nie powinny się dziać w normalnej firmie. 2. Atmosfera Atmosfera jest straszna, ciągle wymagania, zero pomocy od przełożonych, koordynatorów, dyrektora, no i tylko ciągle pretensje... 3.Awaryjność To jest coś z czym nie spotkałem się nigdy wcześniej, NIGDY! W innych firmach mechanik idzie do maszyny gdy faktycznie się coś psuje, a tutaj? Tutaj jest awaria non stop! Duża część maszyn to samoróbki, lub przywieziony szrot z Chin! Klęska! Wymagania jakbyś miał jechać 300km/h maluchem! 4. Szacunek W tej firmie nie ma szacunku do pracownika, dziś jesteś, jutro jest ktoś inny... mało kogo to tutaj na górze obchodzi. Liczy się tylko eliminacja człowieka, na niektórych stanowiskach nie masz nawet czasu się napić, wyjść do ubikacji bo już krzywo na ciebiegański patrzą. Najgorsza jest ta jedna blond pani z VW golfa... życzę jej żeby kiedyś poszła do innej firmy i zobaczyła jak się pracuje bo całe swoje życie zadowowe spędziła w Dramersie. Myślę że szef powinien osobiście zdjąć pkt 5 swojej filozofii że ściany i wrzucić do śmietnika! :-) Szacunku i zaufania w tej firmie nigdy nie było, nie ma i nie będzie. Tyle w skrócie :-)

Taki jeden

Nie wiem, pewnie nie. Na blacharni też pewnie się nie nudzą. Nie wspominając jaka rotacja jest wśród automatyków, przez ostatnie 3 lata to taka ilość się przewinęła że szkoda gadać.

Monej
@Taki jeden

Cała prawda, można jeszcze do tego dodać kiepskie brygadzistki na aerozolach! Jagoda to jakaś tragedia! Nie wiem kto ją tam trzyma, chyba ktoś jest ślepy! Nie polecam tej firmy!

D
@Taki jeden

Widzę, że po tylu latach mojej nieobecności sytuacja pozostaje bez zmian, kanban już wprowadzony na aerozolach?

kanban
@D

żartujesz? 129 podejście i nadal klapa. Najstarszemu nic nawet nie daje przeczytanie japońskich książek. Ta firma jest za słaba na kanban :-) W dodatku jak można wprowadzić kanban jak linia nie może iść 5 minut bez awarii? :-)

Roman
@Taki jeden

Muszę przyznać,ze lepiej bym tego nie napisał.Wszystko w punkt!Pozdrawiam i rowniez radzę omijac te firmę szerokim łukiem

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DRAMERS S.A.?

Liczba opinii klientów firmy DRAMERS S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.