DRAMERS S.A.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DRAMERS S.A.

M.K

Wszystko zależy od tego na jakiej pracujesz zmianie i na jakim dziale. Ja pracuję w Dramersie już 7 miesięcy , mam fantastyczną zmianę , świetną brygadzistkę , i żadnych problemów z pracą. Jestem naprawdę doceniana , ponieważ zawsze wyrabiam ponad normę i nigdy nikt złego słowa mi nie powiedział. Natomiast parokrotnie zdarzyło się tak , że szłam na zastępstwo na inną zmianę czy inny dział to tutaj się zgadzam - porażka. Ja mam na tyle szczęścia , że pracuję z miłymi , życzliwymi ludźmi i zespołem zarządzającym. Nie narzekam .

FIRMA Bardzo rozwojowa. Z planami na przyszłość i sporytmi mozliwościami. Stabilna systematyka działania. Polityka pro-pracownicza.

jack

Bardzo fajna firma. Można sie wiele nauczyć, super atmosfera.Ciężko tam się dostać bardzo szczegółowy proces rekrutacji. Profesjonaliści.

Dodaj opinie o Dramers S.A - Poznań. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DRAMERS S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Główny Operator? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o DRAMERS S.A. - Swarzędz

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w DRAMERS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DRAMERS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DRAMERS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie DRAMERS S.A.?

Liczba opinii klientów firmy DRAMERS S.A., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DRAMERS S.A.