P4 Sp. zo.o.

Opinie o P4 Sp. zo.o.

Słowa kojarzące się z P4 Sp. zo.o. stresująca, wyczerpująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niestety dopieo od dniedawna mamy osobę zajmującą się szkoleniami i trudno wydać opinię Atmosfera i ludzie tam pracujący są : wszystko zależy z kim się pracuje, ponieważ są osoby, które "nie dokońca" rozumieją zakres swoich obowiązków i bardzo często przekraczają swoje kompetencjie, jak również są osoby bądź zespoły gdzie bardzo miło sie pracuje. Od jakiej stawki można negocjować pensję? w tej chwili chyba nie można negocjować wynagrodzeń, no chyba, że jest się menedźerem zarządzającym Najbardziej podoba mi się w P4 Sp. zo.o.: fundusz socjalny Najbardziej nie podoba mi się w P4 Sp. zo.o.:, że jeżeli nie jesteś znajomym osoby z którą pracujesz to tak na prawdę nie można liczyć na żadną podwyżkę lub awans.

Zostaw opinię o P4 Sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P4 Sp. zo.o.