dolina wina

Olsztyn

Opinie o dolina wina

mini

no i przede wszystkim ja uważałabym za pewną misję społeczną ważną takie zatrudnienie, trzeba uczyć Polaków kultury alkoholu, byłabym gotowa nawet za niższą stawkę dl;a takiego celu robić

Brek

potwierdzam co napisał lysek omijajcie dolinę wina zarobki tragedia najlepiej to za darmo pracować

wąski

przykro mi kolego że sobie nie poradziłeś w tej dolinie wina plany są jak najbardziej do zrealizowania widocznie byłeś słabym leszczykiem wino to nie kartofle na tym trzeba się znać :)

lysek

drodzy koledzy i koleżanki PH wystrzegajcie się tej firmy i [usunięte przez administratora] który ją reprezentuje .ZŁE ZAROBKI wysokie plany i nie realne zadania

Zostaw opinię o dolina wina - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dolina wina