Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik

Toruń

Opinie o Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik

hmg

@piz a dlaczego uważasz, ze nie jest najlepsza ???

hanipol

a gdzie ten ktoś wyczytał, ze najniższa krajowa...... To chyba najniższa z jakiegos mega bogatego kraju :-)

arek

masz rację, wymagania sa bardzo wysokie, bo zatrudniają tylko najlepszych. W najlepszej firmie, musza być najlepsi pracownicy. Jesteś doskonały (a), napisz do hanipol i napewno Cie przyjmą za napewno wielokrotność najniższej krajowej

Niezdowolony

Zdecydowanie odradzam - olbrzymie wymagania odnośnie do kwalifikacji kandydata/ki i przy tym wynagrodzenie oczywiście najniższa krajowa. Trzymajcie się z dala od tej firmy.

panpis

Sklep-hurtownia wybitnie dla leniwych bogaczy... Poszukasz-znajdziesz na pewno dużo taniej podobny asortyment! Co do pracy??? Uczciwie odradzam, może nie podam powodów, ale osoba na okresie próbnym sama się przekona...

puls
@panpis 27.11.2013 10:58

szczerze polecam tą firmę,okres próbny jak sama nazwa wskazuje, jest próbą, widocznie pan/pani się nie sprawdził/a, a teraz się wyżala

Zostaw opinię o Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik