DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 im.Jana Brzechwy Dla Mniejszości Niemieckiej

Racibórz

Opinie o DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 im.Jana Brzechwy Dla Mniejszości Niemieckiej

Czy twoim zdaniem firma DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 im.Jana Brzechwy Dla Mniejszości Niemieckiej powinna dokonać jakiś zmian? Dodaj wpis i napisz co ten pracodawca mógłby zmienić u siebie na lepsze.

Zostaw opinię o DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 im.Jana Brzechwy Dla Mniejszości Niemieckiej - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DWUJĘZYCZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 im.Jana Brzechwy Dla Mniejszości Niemieckiej