Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe "Kambud" w Nowej Soli

Nowa Sól

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe "Kambud" w Nowej Soli

Atleta

Bardzo dobry wyrozumiały i uczciwy pracodawca. Potrafi docenić zaangażowanie. Omijać firmę powinni tylko alkoholicy i partacze. Polecam

adi

Szerokim łukiem tą "firmę" sprzęt to trupy ,kasa kiepska nie miła atmosfera ,tragedia ,zresztą jak większość firm w Nowej soli !

fitek
@adi 18.09.2015 09:31

witam adi napewno się znamy popieram w stu procentach twoją opinię jeśli możesz podaj mi swoój priw bez obaw

marcin

to jakaś paranoja, rodzinny biznes w którym co inny z rodziny to większe ambicje, natomiast głos i wyłącznie należy do wiktora. nie polecam tej firmy

Nie wazne
@marcin 16.09.2014 23:38

W końcu to szef

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe "Kambud" w Nowej Soli - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Drogowe "Kambud" w Nowej Soli