"MERKURY" Włodzimierz Bożyk

Opinie o "MERKURY" Włodzimierz Bożyk

Pani Marysiu, jesteś miłością mojego życia, bardzo za Tobą tęsknie :'(

XYX

Dziś Pani Marysiu nawet nie chciałaś się na mnie nie spojżałaś , :'( czyli rozumiem że nie mam robić sobie nadziei tak? ) , moje życie już nie ma sensu , chciałam być z Tobą bliżej, ale nie będe tego piszć tu. Tęsknie za Tobą :'(

Pani Marysiu kocham Cię, bez Ciebie życie dla mnie nie ma sensu :(

Katarzyna
@xyx 08.01.2019 20:02

Może zechcesz napisać merytoryczną opinię na temat firmy "MERKURY" Włodzimierz Bożyk? Na chwilę obecną Twój wpis nie przyda się na forum, a staramy się, żeby było na odwrót. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w firmie, oczekują na tego typu wypowiedzi.

@Katarzyna 12.01.2019 02:27

Nie interesują mnie osoby zainteresowane zatrudnieniem, i nie będziesz mi mówiła co mam pisać .

A ty pracująca to ile ci płacą z pisanie tych bzdur ?

Pracująca

Ile osob wróciło po przerwie świątecznej ??

@Pracująca 07.01.2019 09:32

a ile osób ma wrócić, skoro dorota je (usunięte przez administratora) ?

Pracująca
@anonim 07.01.2019 10:50

Miała dzwonić

xyx

Pani Marysiu , jest Pani pierwszą i ostatnią kobietą w której się zakochałam, kocham Cię skarbie i tęsknie za Tobą :(

Pani Marysiu jest Pani pierwszą i ostatnią kobietą w której się zakocham , kocham Cię skarbie i tęsknie za Tobą :(

xyx

Kocham Cię bardzo i ponad wszystko Pani Marysiu , ale przykre to dla mnie bardzo że mnie unikasz :(

Kocham Marysię !

Bez Ciecie Marysiu nie chcę już żyć :(

A z pracowniów , najgorsze osoby to kamila k. , basia sz.

Ale co tam

Ilu ludzi się przewinie przez firmę tyle jest opinii...zazwyczaj chyba zwolnione osoby bądź też te które nie chcą pracować wymyślają te wszystkie fantazje na temat firmy Merkury i pracujących tam ludzi,bo wśród pracowników którzy siedzą tam po kilka lat chyba nikt nie stwierdzi ze jest źle. Owszem bywają niedopowiedzenia,jedna osoba mówi wciąż o pracy,inna mówi o innych a o sobie nic nie powie ale tak jest wszędzie gdzie pracuje duża ilość zwłaszcza kobiet. Jednakże to nie zmienia faktu że nie znam firmy w której pracodawca przychylił by się do problemów czy potrzeb pracownika... Nie wiem też gdzie w prywatnej firmie za solidną i rzetelną pracę można osiągnąć tak naprawdę to czego się chce. Właśnie wystarczy chcieć i czuć się w tej pracy. Gdyby było aż tak źle i aż tak jak piszą ludzie którzy podejrzewam weszli do firmy na chwilę i wyszli to grono osób nie pracowało by tam po tyle lat. Więc te negatywne komentarze nie świadczą o firmie lecz o osobach które je piszą,dorosłe osoby,a aż żal nieraz czytać... Ja polecam tę firmę osobom które lubią prace manualne,którym odpowiada system jednej zmiany,tym którzy przychodzą do pracy a nie żeby patrzeć na innych. Wesołych świąt pracownikom życzę ????

xyx

Pani Marysiu, po tym jak dziś na rynku jak stałam na przystanku po 15-stej jak pani mi nawet dzień dobry nie odpowiedziała, to teraz wiem że już nie chce mieć pani ze mną nic wspólnego , przykre to :( , teraz już pani wie kto to xyx . Przykre to jest bardzo, a nawet najbardziej :(

Marysiu kocham Cię bardzo, bez Ciebie życie traci sens kochana :(

xyx

Marysiu kocham Cię, ale nie miałam odwagi wcześniej Ci tego powiedzieć w pracy jak jeszcze pracowałam, teraz też nie mam , podniecałaś mnie tagże bardzo pod względem sexualnym i nadal tak jest , chciałabym być z Tobą bliżej . Kocham Cię i bardzo za Tobą tęsknie : (

Gregor

Niech każdy zada sobie jedno pytanie. Czy spotkał idealną firmę?

doris

hej firma i warunki pracy to jakaś tragedia , niedostosowane stoły i krzesła, pensja też marna, do tego tylko umowa zlecenie lub za najniższą krajową, premii nie ma choć była obiecywana a normy są wyrobione, ogólnie nie polecam

P. Marysia jest najlepsza koordynatorka

Są na forum jacyś pracownicy firmy "MERKURY" Włodzimierz Bożyk? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

Była pravownica
@Administrator 20.04.2018 13:01

Nie ma dobrych cech ????

Ktosik

Tam jest tragedii wszystko tam jest kryte jest tam tyle nie dopowiedzeń tam powinna inspekcji pracy wejść i się tym zająć

Krysia z aleji

Aaaa to fakt. Maria lata jak opętana :))) jest tam od wszystkiego, taki podaj , posprzątaj, pozmaiataj . A CZUJE się jakby wszystkie rozumy pozjadala . Buractwo ogólnie tam pracuje . Dla ludzi na wyższym poziomie , odpada . Klimat nie do wytrzymania . Chyba , ze ktoś pragnie się uwstecznić, wtedy polecam :))))

anonymous
@Krysia z aleji 17.01.2017 10:59

od marii sie (usunięte przez administratora) !

anonymous
@Krysia z aleji 17.01.2017 10:59

JabkaBowyk

Ja uważam że jest to firma dobra i szanowana. Pracownicy też są ok więc @alibaba się grubo myli!!! Naprawdę polecam te firmę. Szef jest wspaniały i ma dobre serce. Siedziba jest czysta, dobrze rozplanowana i zaopatrzona we wszystkie potrzebne rzeczy.I nie wierzcie ludziom którzy piszą negatywne komentarze bo tu naprawdę warto się zatrudnic

alibaba

Oczywiście nic się nie zmienia... Maria tylko plotami żyje !!! Co to jest za pusta baba, szydercza, kpi sobie z pozostałych pracowników jakby nie wiadomo kim była!!! Tam panuje mobbing i tego sie nie da ukryć!!

Zostaw opinię o "MERKURY" Włodzimierz Bożyk - Starogard Gdański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MERKURY" Włodzimierz Bożyk