"MERKURY" Włodzimierz Bożyk

Starogard Gdański

Opinie o "MERKURY" Włodzimierz Bożyk

Krysia z aleji

Aaaa to fakt. Maria lata jak opętana :))) jest tam od wszystkiego, taki podaj , posprzątaj, pozmaiataj . A CZUJE się jakby wszystkie rozumy pozjadala . Buractwo ogólnie tam pracuje . Dla ludzi na wyższym poziomie , odpada . Klimat nie do wytrzymania . Chyba , ze ktoś pragnie się uwstecznić, wtedy polecam :))))

JabkaBowyk

Ja uważam że jest to firma dobra i szanowana. Pracownicy też są ok więc @alibaba się grubo myli!!! Naprawdę polecam te firmę. Szef jest wspaniały i ma dobre serce. Siedziba jest czysta, dobrze rozplanowana i zaopatrzona we wszystkie potrzebne rzeczy.I nie wierzcie ludziom którzy piszą negatywne komentarze bo tu naprawdę warto się zatrudnic

alibaba

Oczywiście nic się nie zmienia... Maria tylko plotami żyje !!! Co to jest za pusta baba, szydercza, kpi sobie z pozostałych pracowników jakby nie wiadomo kim była!!! Tam panuje mobbing i tego sie nie da ukryć!!

Zostaw opinię o "MERKURY" Włodzimierz Bożyk - Starogard Gdański

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "MERKURY" Włodzimierz Bożyk