Opinie o Włodzimierz Bożyk Merkury w Starogard Gdański

Włodzimierz Bożyk Merkury
2 71 29 5 1
anonim Nowy wpis

bo to jest bardzo dziwne że wpisy na temat krysi w która nigdy normy nie robiła są usuwane. Tą sprawą powinien zająć się sąd.

anonim Nowy wpis

Ciekawe czemu mój wpis został usunięty na temat krysi w.która nigdy normy nie robiła(ulubienicy jednej z koordynatorek) . jak bym ją zobaczyła to bym się zrzygała jej na morde !!!

a Nowy wpis
@anonim

oczywiście krysi na morde ,nie tylko zrzygała ale jeszcze obddoiła i obsrała ją i obsrałabym bardzo chętnie . (usunięte przez administratora) su.ko k.cha zdecnij !!!!!

TakNie

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

@Pytanie

Z tego co wiem to krysia, basia, kamila to jedne z ulubienic jednej z koordynatorek

Tak4Nie

miało być koordynatorki

Zainteresowany

Taki spokój bo jest dobrze? Warto składać dokumenty, potrzebujecie kogoś?

Ranking
stg
Nazwa działu: Produkcja

Tragedia co raz gorzej tylko podnoszą normy .Czas z tym skończyć to się opiera o mobbing . Czas by sprawą zajeły się specjalne służby ,bo tu w końcu będzie jak w Chinach za ,,miskę ryżu,, zapiernicz że ręce odpadają. Albo szef to zauważy albo...

@stg

To zróbcie porządek z gochą, to się skonczy !!!

TakNie

Umażajcie na (usunięte przez administratora), ona jest njbardziej fałszywa

Tak1Nie
@anonim

Ciekawe dlaczego część wpisu (uważajcie na goche jest usuwana przez administratora )

Tak2Nie1
Witold
@anonim

Wpis był niezgodny z regulaminem. Na forum w komentarzach nie używamy żadnych danych osobowych.

@Witold

Samo imię nie należy do danych osobowych , takie bzdury to możesz dzieciom opowiadać.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 113 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Włodzimierz Bożyk Merkury? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

TakNie

gocha , życzę ci aby ci się buda spaliła a ty razem z nią !

Benio

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz ludzi do pracy?

xyx

Marysiu skoro dziś mnie unikłaś, to rozumiem że nie chcesz mieć ze mną nic wspulnego :'( , jest to dla mnie najbardziej przykra rzecz na świecie :'( , . Bez Ciebie już życie dla mnie nie ma sensu :'(

kasia
Nazwa działu: Produkcja
@xyx

przestan kobieto gadac takie rzeczy.. kto by cie chcial.. lezbo(diota)

@kasia

Wal się na ryj ! ciebie pewnie nikt nie chce ściero !

@kasia

Pujde to zgłosić że mnie pierwsza obraziłaś

@kasia

Pujde to zgłosić pierwsza mnie obraziłaś!

xyx

Marysiu, kocham cię ponad wszystko, chciałabym być z Tobą bliżej, bardzo za Tobą tęsknie Skarbie :(

Katarzyna

Może zechcesz napisać merytoryczną opinię na temat firmy "MERKURY" Włodzimierz Bożyk? Na chwilę obecną Twój wpis nie przyda się na forum, a staramy się, żeby było na odwrót. Osoby zainteresowane zatrudnieniem w firmie, oczekują na tego typu wypowiedzi.

Pracująca

Ile osob wróciło po przerwie świątecznej ??

Pracująca

Miała dzwonić

Gregor

Niech każdy zada sobie jedno pytanie. Czy spotkał idealną firmę?

doris

hej firma i warunki pracy to jakaś tragedia , niedostosowane stoły i krzesła, pensja też marna, do tego tylko umowa zlecenie lub za najniższą krajową, premii nie ma choć była obiecywana a normy są wyrobione, ogólnie nie polecam

Ktosik

Tam jest tragedii wszystko tam jest kryte jest tam tyle nie dopowiedzeń tam powinna inspekcji pracy wejść i się tym zająć

Tak5Nie
JabkaBowyk

Ja uważam że jest to firma dobra i szanowana. Pracownicy też są ok więc @alibaba się grubo myli!!! Naprawdę polecam te firmę. Szef jest wspaniały i ma dobre serce. Siedziba jest czysta, dobrze rozplanowana i zaopatrzona we wszystkie potrzebne rzeczy.I nie wierzcie ludziom którzy piszą negatywne komentarze bo tu naprawdę warto się zatrudnic

Tak8Nie2

Zostaw opinię o Włodzimierz Bożyk Merkury - Starogard Gdański

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie