" AKROPOL " Sylwia GARTMAIER

Gdynia

Opinie o " AKROPOL " Sylwia GARTMAIER

xYx

Pseudo fryzjer! krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Bardzo drogo. Pani jest nie poważna i nie profesjonalna.

Oszustka

Ta kobieta nie powinna prowadzić interesu , jest antyreklama swojego salonu.

CAŁA PRAWDA

To jest oszustka, bałamuci klientki o ładnych fryzurach na stronie na fb, a naprawdę używa najgorszych produktów- bierze bardzo dużo pieniędzy za usługi źle wykonane.

MJ

Witam, aktualnie jesteśmy w poważnym sporze z panią Gartmaier. Bardzo proszę o kontakt z Pani strony. Wszelkie przekazane przez Panią informacje mogą być bardzo cenne w dochodzeniu przeciw tej kobiecie. Proszę o kontakt na: anakonda3@wp.pl

Była pracownica

ODDAJ MI MOJE PIENIĄDZE [usunięte przez moderatora] BEZ KWALIFIKACJI FRYZJERA!!!!

Zostaw opinię o " AKROPOL " Sylwia GARTMAIER - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " AKROPOL " Sylwia GARTMAIER