wielinski trans

Śmigiel

Opinie o wielinski trans

Szoker

Praca jest tutaj całkiem niezła, zwłaszcza po zmianach

Gość

Wyzyskiwacz !!! KLOPSY KLOPSY i jaszcze raz KLOPSY I PSTRYCZKI Ciekawe czy to jest legalne i czy ITD wie o tym jak w tej firmie sie jazdzi mysle ze powinni tam zrobic kontrole

anonim2

[usunięte przez administratora] zmusza kierowców do jazdy na okrągło na kartach od swoich kolegów i pryszcza. Lubi kierowcom odciągac za paliwo bo twierdzi że samochody poinny palić 28 litrów na 100 kilometrów ale tyle to tylko KACHNICOM palom bo reszta jakoś się nie może zmieścić w tej normie . Wogóle panuje tam hamska atmosfera kto chce tam iść do pracy to niech to sobie dobrze przemyśli . A BIZNES [usunięte przez administratora] to taka [usunięte przez administratora] co uwarza kierowców za złodzieji a sam jak był magazynierem to kradł ile weszło bo jak czegoś nie ukradł to dzień miał zepsuty . T[usunięte przez administratora]

jerry

super praca i pracodawca w porzadku

Zostaw opinię o wielinski trans - Śmigiel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wielinski trans