Gerda 2 Sp.Zo.o

Starachowice

Opinie o Gerda 2 Sp.Zo.o

Joooo

Masakra zarobki nawet chłopaki który mają po 10 lat pracy zarabiają tyle co nowi czyli 6-90. A na rękę 1500-1600 bo ci premie a z dupy zabiorakoledze zachorowała dziecko na jeden da.wziął opiekuńcze i h.... premie poszla

toji
użytkownik zarejestrowany

Z tego co wiem to w biurze pracują kobiety @dama, więc można powiedzieć, że miejsce jest, trzeba jedynie poczekać aż pojawi się konkretna oferta, zarobki przekraczają 2000 złotych netto z tego co mi wiadomo.

dama

Witam czy w gerdzie jest praca dla kobiet??

Panie Prezesie Bardzo proszę się przyjrzeć osobą których zatrudnia firma Karabela Pon A..yk na stanikach ! To szok !

bzzz

Chcesz depnąć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to tylko w gerdzie

Teraz to już Skarem nie G2 w sezonie produkcja a w zimę odśnieżanie strefy ekonomicznej,oczywiście jak się sprawdzisz w sezonie za najniższą krajową nie wymagają grupy jedyny plus hhhhhhhhhhhhhhhhe pozdro paniczu [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Gerda 2 Sp.Zo.o - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gerda 2 Sp.Zo.o