Opinie o Gerda 2 Sp. z o.o. w Starachowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gerda 2 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gerda 2 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gerda 2 Sp. z o.o. w Starachowice

Jak na dzień dzisiejszy z pracą są przyjęcia jak atmosfera i jakie są zarobki

Były
@Gość

Przecież za kompetencje mało osób przyjęto do pracy.

Witam serdecznie. Podczas szukania pracy jako Administrator IT natknąłem się na dawniejsza ofertę od firmy. Nie widzę w komentarzach odniesienia do działu IT. czy możecie go opisać? Przede wszystkim jaka jest atmosfera i czy często kogoś do siebie szukają?

Jak na dzień dzisiejszy z pracą są przyjęcia jak atmosfera i jakie są zarobki

@Nowy

Zarobki słabe ,najniższa krajowa..brak perspektyw na jaki kolwiek rozwój ,masz pojęcie jesteś ogarnięty tu na pewno Cię nie docenia.

g
@Daro

Tu się mylisz i to bardzo.

Witold
@g

Czyli masz inne zdanie. Zarobki się poprawiły i można się rozwijać? ile teraz dają nowo przyjętym osobom, bo chce aplikować i przydałoby mi się więcej konkretów dotyczących wypłaty.

Gość78
@Nowy

Atmosfera spoko jak nie stwarzasz problemów to ok, a kasowo na pewno może być dużo lepiej. Pozdrawiam.

@g

Więc słucham?? No bardzo jestem ciekaw w kwestii zarobków..bo ja wiem ile się tu zarabia, także czekam z niecierpliwością

@Witold

Pieniędzy to tutaj nie zrobisz, nic więcej oprócz najniższej , czy to na początku czy po dwóch latach pracy kasa marna

Edek
@Witold

Każdy ma inną stawke. Na rozmowie ci powiedzą ale nie nastawiaj sie na wiele.

Edyta
@Edek

Każdy z Was pisze inaczej, a mi zależy wiedzieć, ile te stawki. To wreszcie minimalna, czy każdy ma inną, czy na rozmowie można ponegocjować?

Takie zdanie
@Nowy

Większość pracowników to tzw. (usunięte przez administratora) typowe ameby zatrudnione po znajomości albo rodzina. Kierownictwo nic nie robi ale swoje musi zarobić. Zarobki to minimalna. Drzwi drogie.

@Takie zdanie

Ty jesteś ameba po znajomości i na dodatek minimalny.Chyba jesteś jednym z tych którzy wylecieli w ostatnich dniach z firmy,to za dobrze o Tobie nie świadczy skoro wyleciałeś jako jeden z pierwszych.Dorośnij, życie nie kończy się na Gerdzie.

Opinia Nowy wpis
@Gość

Wylecieć z tej firmy to pozytywny fakt. Szansa na spokojne szukanie normalnej pracy lub zajęcie się swoim hobby. T(usunięte przez administratora) Kierownictwo nie potrafi zorganizować pracy tak aby był zysk i pracownicy byli zadowoleni. Zwalniać ludzi tylko dlatego że w końcu mogą zarobić przyzwoita minimalną pensje to żart.

Były Nowy wpis
@Gość

Przecież za kompetencje mało osób przyjęto do pracy.

Administrator Nowy wpis

Firma Gerda 2 Sp. z o.o. szukała ostatnio kogoś na stanowisko Kierownik działu. Czy ktoś brał udział w rozmowie kwalifikacyjnej i powie, jakie zarobki proponowali?

Halina

Jakby nie patrzeć, rzeczywiście postkomunistyczna, bo czasy (usunięte przez administratora) już dawno minęły ;) Może opowiesz coś więcej o warunkach, możliwościach rozwoju? Fajnie, gdybyś też powiedział ile realnie można zarobić i czy od nowego roku były tu jakieś podwyżki.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Gerda 2 Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. grafiki? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Gal Anonim.

Gerda -co tu można o was powiedzieć?-firma gdzie za min.krajową oczekują od ciebie bóg wie czego i poświęcenia w pracę jak byś pracował za co najmniej 4000zł do ręki a tu dostaniesz 2100 gdzie jeszcze pisze na pasku z wypłaty że dostałeś premię a tymczasem twój zarobek podciągany jest tą premią do najniższej krajowej-czyli do tego co i tak musisz dostać-fałsz i jedno wielkie (usunięte przez administratora).Kierownicy i brygadziści (choć są wyjątki ale w mniejszości) chodzą z "zadartymi głowami " jak by byli bóg jeden wie kim w tej firmie-nawet nie raczą czasami poinformować pracownika w przyznanym lub odrzuconym wniosku urlopowym-a to ich obowiązek. Myślę że kierownictwo i właściciele firmy -muszą sporo popracować nad podejściem kadry do pracownika,a i wynagrodzeniem za pracę też-bo jest żenująco niskie.Dziwić się że bez przerwy szuka firma pracowników!!!-firma żenada i masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Gal Anonim.

Cześć, wspomniałeś o najniższej krajowej więc stwierdziłam, że się upewnię i dopytam.. Czy taka stawka w Gerdzie obowiązuje cały czas, od początku zatrudnienia? Czy może tylko przez jakiś okres czasu a później jednak można liczyć na podwyżkę? Jak długo tutaj pracowałeś?

Gal Anonim
@Marta

Cześć.Droga Marto-tak jak napisałem podciąganie premią do najniższej krajowej czyli to co pracownik i tak ma dostać !!!Czyli przykład zarobku z Gerdy -w roku 2022 min.pensja to 2363,56 zł netto więc wypłata z Gerdy naliczana jest tak -np.2200netto zarobek +premia 200zł(premia przykładowa może być wyższa ale niewiele zależy od kierownika).na rękę wychodzi 2400zł netto.Wniosek z tego taki że 2400-2363,56=36,44 premii. rzeczywiste-j bo te 2363,56 pracownik i tak musi dostać.Dla mnie moża mówić o premi kiedy wyglądało by to w ten sposób - 2363,56+200zł =2563,56zł !!!Pytasz jak długo pracowałem -to nie ma znaczenia -podwyżka o 1zł czy nawet 2zł na godzinę po 3miesiącach czy następna po kolejnych 3 -to żenada za wkład pracy jaki trzeba wykonać.Ludzie w Gerdzie pracujący nawet po kilka lat mają pensję tylko większą o 300-500zł od początkującego pracownika.Niestety ale przy dzisiejszych kosztach życia jest to mówiąc delikatnie -zarobek tragiczny.Dlatego też firma ratuje sytuacje jak może zatrudniając pracowników np. z UKRAINY.

Edyta
@Gal Anonim

Ale skoro ludzie pracują tu po kilka lat i te różnice w zarobkach między nimi z początkującymi są niskie to z jakiego powodu nie zmienią pracy na lepszą? Z takim doświadczeniem to chyba znaleźliby coś lepiej płatnego? Czy coś jednak wygrywa jeśli chodzi o zalety?

@Gal Anonim

Dokładnie tak jest jak napisał Gal Anonim. Żeby tu się cokolwiek zmieniło trzeba zacząć, od zmiany kierownictwa .

Qs

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia? Jaki czas pracy (system jedno/dwuzmianowy)? Jak wyglądają składniki wynagrodzenia i jaka atmosfera panuje w firmie? Z góry dziękuję za informacje.

Jaaa
@Qs

Zmiana w tym dziale jest jedna, atmosfera w firmie nerwowa jak w każdej firmie, zależy od dnia

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Gerda 2 Sp. z o.o.?

Tomas

Choćby nie wiem jak atmosfera była pozytywna,to takie zarobki jak są w Gerdzie na pewno negatywnie wpływają na zangażowanie pracowników,bądźmy szczerzy.

N

Witam, czy teraz przyjmują kobiety na produkcję? Jakie są godziny pracy?

Karo

Witam, Orientuje się ktoś czy jest teraz nabór do pracy dla kobiet?

G

Zwolnili mnie na okresie prubnym jest jedna wielka klika zapierdalalem jak glupi kierownik tego nie docenil nie polecam tej firmy

Polak
@G

Za błędy na CV pewnie cię zwolnili, próbowali to rozszyfrować ale im nie wyszło

Rozczarowany
@Polak

Ta firma to wielka lipa, jakość rzetelje firmy sprzed lat spadła diametralnie, drzwi za ponad 3 tys. złotych wstawione krzywo, krzywo zamontowane zamki, drzwi ni trzymają poziomu, krzywo wyfrezowane otwory w skrzydle na zawiasy, brak kontaktu z działem reklamacji, nie polecam zdecydowanie, sprawę kieruję na drogę cywilno prawną i przestrzegam przed współpracą czy zakupem z tej firmy drzwi

Kamila

Witam. Mam pytanie o pracę w Gerdzie dla kobiet, jakie stanowiska są obstawianie przez kobiety i co w zasadzie przy czym pracują kobiety czy ta praca jest ciężka i czy praca jest na zmiany

Tomasz
@Kamila

Praca dla kobiet nie jest ciężka, atmosfera spoko

Dry

Witam. Jak tam zarobki w Gerdzie?? Wiem że kokosów nie ma ,ale jaki jest przedział od do??

Janusz
@Dry

2200 do ręki i nic więcej.

Roki

uważajcie na takiego typa z wytatuowaną na kolorowo ręką - konfitura pierwsza liga, niech firma mu się dobrze przyjrzy - dobry lejbuś z cwelixa

Aero
@Roki

@Roki jesteś jakimś kaleką życiowym:)?masz kolorowy zawrót głowy?...

Bobo
@Roki

A skąd Ty masz takie info ze konfitura tu połowa zakładu ma tatuaże na rękach kolorowe jak jesteś taki mądry to napisz kto A nie będziesz wszystkich z tatuażem oczernial

Krzysztof

Witam, czy przyjmują obecnie ? Czy zmiana zaczyna się o 6.30, chciałem się upewnić...

@Krzysztof

Obecnie raczej nie z uwagi na koronowirusa

On

Pracuje jakies 6 msc I ogolnie firme oceniam pozytywnie. Trzeba robic swoje I nikt sie nie przyczepi. Ludzie pomocni, nikt na moja prosbe o pomoc nie odmowil, naprawde wiele swietnych osob tu pracuje. Zarobki na okresie probnym to minimalna krajowa przez 1-1.5 miesiaca pozniej ok 2200- 2400 , tak ma byc od kwietnia. Szalu z zarobkami nie ma, tym bardziej w obecnych czasach. Praca dosyc dokladna, czasem 1-2 mm bledu I detal do wyrzucenia. Cv mozna skladac, do mnie zadzwonili po 2 dniach.

Krzysztof
@On

Czy możesz powiedzieć coś na temat rekrutacji do tej firmy? Ciężko się dostać?

@Krzysztof

Powiedzmy ze rotacja jest caly czas, duzo ludzi pracuje , wiec co chwile ktos odchodzi , ktos przychodzi. Skladasz cv I czekasz, predzej czy pozniej zadzwonia

Frodo

Myślę, że można być zadowolonym. Dobre warunki jak na PL, kasy dosyć sporo, warunki ok, ekipa też taka że nie ma co narzekać.

pikaczu

Powiedziałbym, że firma raczej za bardzo nie wyróżnaijąca się od innych, ale skłamałbym wtedy. Mało kiedy zdarza się, że pracownicy są tak doceniani i dostają godne pieniądze. Wyzysku nie ma

peugot
@pikaczu

Dokładnie, godne wynagrodzenie , zawsze w terminie, a do tego świetni, pozytywni ludzie.

Kajetan

Ja nie narzekam na pracę w Gerdzie wszystko jest w w porządku - ludzie, wynagrodzenie, atmosfera.

pępe

Wszystko zależy od podejścia, jak człowiek od razu będzie niezadowolony z wszystkiego to nie ma sensu. Szkolenie nie trwa długo, więc szybko można wejść w swoje obowiązki i już wtedy jest ok

Robert
@pępe

Mogę poprosić o rozwinięcie Twojego wpisu? Ile trwa taki okres szkoleniowy w tej firmie? Czy jest on płatny?

Witam, chciałem zapytać czy obecnie są przyjęcia do pracy w Grodzie ? Jak ogólnie wygląda praca i zarobki ?

dezer
@Piotr

Powiem Ci stary, że i tak najwięcej dowiesz sie jak sie przyjmiesz i popracujesz na okresie próbnym. Ale ogółem zarobki stosowne do zakresu obowiązków

@dezer

Dlatego pytam czy przyjmują obecnie do pracy i czy jest sens składać cv

Zostaw merytoryczną opinię o Gerda 2 Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Gerda 2 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gerda 2 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gerda 2 Sp. z o.o.?

Gerda 2 Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Eugeniusza Kwiatkowskiego 13
    27-200 Starachowice