Dombud Sp. z o. o.

Warszowice

Opinie o Dombud Sp. z o. o.

rajgo
użytkownik zarejestrowany

Chyba inaczej jest w przypadku robotnika budowlanego @domi, oczywiście trzeba mieć pojęcie o pracy jaką się wykonuje, ale wystarczy wykształcenie zasadnicze.

STARY WYJADACZ

Firma jak to firma prywatna.Kilku kierowcow od nich znam I powiem ze chlopaki musza ostro za.... zeby zarobic,kilka aut maja starszych i mogli by w koncu zrobic z nimi porzadek no ale to tylko moja opinia.SZACUNEK dla kierowcow gruszek a w szczegolnosci operatorom pomp do betonu za wytrwalosc i kilometry za kolkiem.Pozdrawiam.

Znacie dobrze firmę Dombud Sp. z o. o. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Dombud Sp. z o. o. - Warszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dombud Sp. z o. o.