Opinie o First People Recruitment w Chichester

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie First People Recruitment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie First People Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o First People Recruitment w Chichester

Adam Nowy wpis

Oj faktycznie duzo z tych rzeczy co pisza to prawda. Praca za 200 funtow, a nie daj Boze wkrecicic sie w jakies uklady mieszkaniowe z tym ich szefem chyba Dariusz. Ja osoobiscie tego nie doswiadczylem ale znam relacje osob. Czlowiek wbija Ci na flata po pieniadze podajac sie za posrednika od lonadlorda, straszy eksmisja ze jak mu sie nie zaplaci. Policja bezradnna caly czas. Mialem doczynienia z tymi ludzmi jeden tydzien i dziekuje bardzo za takie atrakcje. Co do pracy. Faktycznie najwiekszy (usunięte przez administratora) jaki sie tylko da. Tam chyba chodzi o to ze pieniadze maja wrocic do mieszkania taka praca niewolnicza. Odradzam bardzo

Marcin Nowy wpis

No tak dno niestety. Chyba tam nie chodzi w tej agencji o prace ale o inne biznesy. Traktowanie ludzi jak bydlo. Zalatwia Ci prace za 200 funtow zebys 100 zaplacil za miezkanie od nich. Z tym Dariuszem od nich faktycznie dziwna sprawa koles jezdzi i bierze pieniadze od ludzi za mieszkanie straszy i grozi. Bardzo dziwne rzeczy sa zwiazane z ta agencja

As Nowy wpis

Haha na musze to potwierdzic co tam sie dzieje. Cyrk, cyrk i jeszcze raz cyrk. Oszukiwanie na godzinach pracy o takim czyms jak wyplacenie za zalegly urlop mozesz zapomniec. Praca na szklarni lub na ziolach za najnisza krajowa. Faktycznie za transport sie tam placi wiecej niz za bilet do Londynu bo ogarnia to Pan Dariusz ktory jakby mogl to pobieral oplaty za to ze sie w pracy oddycha. Tak juz ktos tam wspominal o Panu Dariuszu. Co faktycznie co miesiac chodzi z obita morda bo ktos juz nie wytrzymal jego przeginania z oszukiwaniem ludzi na pieniadze. Poza tym potwierdzam jezdzi po domach i straszy ludzi o czynsz mimo ze sie placi. Agencja np coz dno i molopracy i trzeba zebrac nawet o swoje zarobione pieniadze

Teo Nowy wpis

Potwierdzam nie warto zadawac sie z ta agencja. (usunięte przez administratora) i kanciarze. Z reszta szef tej agencji niejaki Dariusz S. Siedzi co dwa miesiace w areszcie za sprawy przywlaszczanie sobie pienieniedzy pracownikow. Po lapoowce wychodzi i tak interes sie kreci

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w First People Recruitment się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy można liczyć w First People Recruitment na prywatną opiekę medyczną?

Arons

Na co? Tam nawet na prace nie mozna liczyc a dopiero cos wiecej

Arons

Omijac szerokim lukiem to agencje pracy. Jesli tak to mozna nazwac. W praktyce wyglda to tak ze sciagaja Bulgarow ktorzy w wiekszosci nie umieja czytac i pisac. Placa im tyle zeby mieli na mieszkanie ktore oczywiscie im tez zalatwiaja od swoich ludzi za podwozke 2 km do pracy biora 6 funtow czekanie na transport to tez moze bedzie moze nie moze trzeba poczekac i 2 godziny. Polakow mniej juz (usunięte przez administratora) bo troche bardziej kumaja. Dzoenia po ludziach czy nie chce isc kibel wymyc na 2 godziny nq hotel zadtraszanie ze jak sie nie pracuje dla nich to wyrzuca Cie z mieszkania ktore Ci oni zalatwili.(usunięte przez administratora)

Remuald

@Asdsa Czyli uczciwy pracodawca? W jakim wieku pracownicy są poszukiwani? Znajdzie się praca dla starszej osoby?

Asdsa

Ja pracowałem dla nich w Portsmouth a dokładniej w w Fareham. Agencja jak agencja raz jest praca a raz nie. Mnie jednak nie oszukali. W Fpr byli sam anglicy może dla tego.

Adi

Oszuści, kretacze. Omijać dużym łukiem. Oszukuje Polaków jak i Ukraińców. Polakom wypłaca grosze a Ukraińców zero. Brak mieszkań choć obiecują, robisz nadgodziny które idą w eter. Zastanów się za nim tam chcesz pracować

kapi97

Jeden wielki kant wielkie słowa bez pokrycia obiecana praca zaraz po przyjeździe a trzeba czekać ponad tydzień jak dobrze pójdzie.Jedyne wyjście trzeba samemu się rozejrzeć za inną pracą mam wrażenie że ci panowie z agencji pracy współpracują z agencją nieruchomości wysyłają nas tam aby wyciągnąć od nas kase za pobyt tam

martynka

a poza tym ze nie odbierają telefonów, cos jeszcze o nich możesz dodać?

flexi worker

hah, żenada ... praca biura polega na???? nie odbierają telefonów, nie można sie doprosić o dokumenty ( np. p-45, payslip'y itd)

ALtus

Dobrze, że coś takiego istnieje jak opinie w internecie. Też chciałem skorzystać, ale jak dowiedziałem się że polska agencja to bardzo... ostrożnie a jak przeczytałem komantarze, to broń boże....

Swinks2014

Zgadzam się całkowicie z tą opinią.To oszuści i kanciarze. Oszukują ludzi,drwiny robią i biznes opierają na łapówach. Kto ten ma to priorytet działalności tej Agencji. W żadnym wypadku nie polecam tej Agencji jako pośrednika w załatwieniu pracy. Ocena niedostateczna to zbyt dużo o reszcie nie chce pisać ponieważ temat niewyczerpany a materiał dowodowy pogrążył by ich do reszty. Brak słów. Lepiej psa posłuchać jak ładnie szczeka jak ich paplaniny i dennych oszustw.

ZAWIEDZENI I OSZUKANI

JEST TO AGENCJA KTÓRA PREFERUJE TYLKO SWOICH ZNAJOMYCH I NIE LICZY SIĘ Z TYM ZE LUDZIE MUSZĄ Z CZEGOŚ ŻYC I OPLACAC MIESZKANIA .TYLKO OBIECYJĄ A NIC NIE OFERUJĄ SĄ BARDZO AROGANCCY [usunięte przez moderatora] LUDZI ZBYWAJĄ TELEFONICZNIE UDAJĄC INNE OSOBY /bo nie rozumiem jak osoba w ciągu sekundy raz jej nie ma a raz jest i raz jest angielką i raz polka /I TO PRAWDA ŻE OSOBY KTÓRE SIĘ DOPIERO ZAREJESTROWALY DOSTAJĄ OFERTY A CI KTORZY SA W TEJ AGENCJI DŁUŻEJ NIE DOSTAJĄ ŻADNYCH OFERT. WIĘC.DLA KOGO JEST TA AGENCJA? A NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA DAJE ŁAPÓWKI ZA ZAŁATWIENIE PRACY.

Ooo

Praca w tej agencji nie gwarantuje Ci żadnych stałych dochodów nawet najmniejszych.

opinia tak. pracy mają mało i kiepską, a jeżeli pomożesz znajomym tam się zarejestrowac prace dostanie Twój znajomy a nie ty, mimo że jesteś zarejestrowany dłużej. Praca to: Szklarnia papryka i czasami takie dorywcze prace. Czyli nic ciekawego.

Zostaw merytoryczną opinię o First People Recruitment - Chichester

• Jak się pracuje w First People Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy First People Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w First People Recruitment?

First People Recruitment