FIRST PEOPLE RECRUITMENT

Chichester

Opinie o FIRST PEOPLE RECRUITMENT

Adi

Oszuści, kretacze. Omijać dużym łukiem. Oszukuje Polaków jak i Ukraińców. Polakom wypłaca grosze a Ukraińców zero. Brak mieszkań choć obiecują, robisz nadgodziny które idą w eter. Zastanów się za nim tam chcesz pracować

kapi97

Jeden wielki kant wielkie słowa bez pokrycia obiecana praca zaraz po przyjeździe a trzeba czekać ponad tydzień jak dobrze pójdzie.Jedyne wyjście trzeba samemu się rozejrzeć za inną pracą mam wrażenie że ci panowie z agencji pracy współpracują z agencją nieruchomości wysyłają nas tam aby wyciągnąć od nas kase za pobyt tam

martynka

a poza tym ze nie odbierają telefonów, cos jeszcze o nich możesz dodać?

flexi worker

hah, żenada ... praca biura polega na???? nie odbierają telefonów, nie można sie doprosić o dokumenty ( np. p-45, payslip'y itd)

ALtus

Dobrze, że coś takiego istnieje jak opinie w internecie. Też chciałem skorzystać, ale jak dowiedziałem się że polska agencja to bardzo... ostrożnie a jak przeczytałem komantarze, to broń boże....

Swinks2014

Zgadzam się całkowicie z tą opinią.To oszuści i kanciarze. Oszukują ludzi,drwiny robią i biznes opierają na łapówach. Kto ten ma to priorytet działalności tej Agencji. W żadnym wypadku nie polecam tej Agencji jako pośrednika w załatwieniu pracy. Ocena niedostateczna to zbyt dużo o reszcie nie chce pisać ponieważ temat niewyczerpany a materiał dowodowy pogrążył by ich do reszty. Brak słów. Lepiej psa posłuchać jak ładnie szczeka jak ich paplaniny i dennych oszustw.

ZAWIEDZENI I OSZUKANI

JEST TO AGENCJA KTÓRA PREFERUJE TYLKO SWOICH ZNAJOMYCH I NIE LICZY SIĘ Z TYM ZE LUDZIE MUSZĄ Z CZEGOŚ ŻYC I OPLACAC MIESZKANIA .TYLKO OBIECYJĄ A NIC NIE OFERUJĄ SĄ BARDZO AROGANCCY [usunięte przez moderatora] LUDZI ZBYWAJĄ TELEFONICZNIE UDAJĄC INNE OSOBY /bo nie rozumiem jak osoba w ciągu sekundy raz jej nie ma a raz jest i raz jest angielką i raz polka /I TO PRAWDA ŻE OSOBY KTÓRE SIĘ DOPIERO ZAREJESTROWALY DOSTAJĄ OFERTY A CI KTORZY SA W TEJ AGENCJI DŁUŻEJ NIE DOSTAJĄ ŻADNYCH OFERT. WIĘC.DLA KOGO JEST TA AGENCJA? A NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA DAJE ŁAPÓWKI ZA ZAŁATWIENIE PRACY.

Ooo

Praca w tej agencji nie gwarantuje Ci żadnych stałych dochodów nawet najmniejszych.

opinia tak. pracy mają mało i kiepską, a jeżeli pomożesz znajomym tam się zarejestrowac prace dostanie Twój znajomy a nie ty, mimo że jesteś zarejestrowany dłużej. Praca to: Szklarnia papryka i czasami takie dorywcze prace. Czyli nic ciekawego.

Zostaw opinię o FIRST PEOPLE RECRUITMENT - Chichester

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRST PEOPLE RECRUITMENT