Łukasz Olko Coaching and Consulting

Opinie o Łukasz Olko Coaching and Consulting

konrad

Niedawno zrobiłem kurs na coacha o firmie ktoś wspomniał mi na szkoleniu więc postanowiłem, że sprawdzę, stronę mają imponującą ale tutaj widzę, że żaden z pracowników nic konkretnego nie pisze i to od dluższego czasu..czy mogę wiedzieć dlaczego tak się dzieje?

Anonim

Zdecydowanie nie polecam!

Firma bardzo prężnie się rozwija. Na jej czele stoi młody człowiek, który bardzo konsekwentnie dąży do wyznaczonych sobie celów, stale podwyższając sobie poprzeczkę. Profesjonalnie podchodzi do relacji z klientem. Serce rośnie, że w tym naszym polskim młodym pokoleniu są tak przedsiębiorczy ludzie. Polecam tę firmę!

Zostaw opinię o Łukasz Olko Coaching and Consulting  - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukasz Olko Coaching and Consulting