Hotel Twardowski ****

Opinie o Hotel Twardowski ****

Julita

Tak rzadko piszecie . Czy jest powód ku temu.? Interesuje mnie praca w hotelu dlatego dopytuję.

Lana

JA PRACOWAŁAM HOTEL OBIEKT WARSZAWA TWARDOWSKI ORADZSM!!!@SANEPID JUŻ NIEDŁUGO ZSMKNIE TE BUDE.

mela

Pieniadze w porządku i na czas. Ludzie w miare. Pracowałem ubiegłym roku i bylo ok.

kalmarossino

Zarobki są okej chaos niesamowity jedna wielka gemela każdy robi co chce i dąży w swoim kierunku matactwa nie samowite odradzam pracy atmosfera patologiczna jak i pracownicy nie ciekawe otoczenie

Zostaw opinię o Hotel Twardowski **** - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Twardowski ****