F.H.U. "AMAX" Paweł Kostecki

Opinie o F.H.U. "AMAX" Paweł Kostecki

Kici kici kocur

Normy paliwowe wyssane z palca, obciążanie kierowcy za zbyt wysokie spalanie, śledzenie gps i non stop telefony, zastraszanie pracowników. Dariusz Kot nie był nawet w Wrocławiu samochodem a będzie robić z siebie znawcę, jazda na łysych oponach „oblecisz jeszcze kółko” tak samo klocki itd, nie idzie się o nic doprosić. Weekendy w trasie prawie za darmo, częste zostawianie samochodu w trasie powroty na bazę jak i do samochodu na swój koszt. Wypłaty od stref podstawa od najniższej reszta pod stołem, jeżeli chcesz wolne dostajesz informacje ze masz być dyspozycyjny od poniedziałku do niedzieli, częste oferty Dariusza kota na korzystanie z jokera (jego karty) !!! Omijać szerokim łukiem

Kołchoz

Normy paliwowe wyssane z palca, obciążanie kierowcy za zbyt wysokie spalanie, zastraszanie pracownika.

Zostaw opinię o F.H.U. "AMAX" Paweł Kostecki - Oświęcim

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. "AMAX" Paweł Kostecki