counter
3 52 85 5 1

Popularne opinie

Janek

3/4 wpisów tutaj to od (usunięte przez administratora)

Tak19Nie
Ex

Uwaga na tego pracodawcę. Jako były IT mogę powiedzieć i mówię, ściema na całego. Sprzęt muzealny, sieć oparta o plątaninę kabli. W erze WIFI nie do pomyślenia żeby był bałagan przy serwerze. Drukowanie sieciowe, działa jak chce i w sumie zależy od pory dnia i godziny. Nie ważne co zrobi się i tak będzie awaria. (usunięte przez administratora)wiecznie naburmuszony. A to z powodu że zyski za małe " Trudno o wyższe skoro ceny względem konkurencji są nawet na minimalnej marzy wyższe" a to z powodu że korek był na Andersa, można wymieniać. , Większość pracowników kręci własne lody na terenie firmy. Ci co nie kręcą lodów i spokojnie wykonują swoje czynności traktowani są jak śmieci. (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)pomimo 40-u godzin tygodniowo przebywania w soboty po 7~8 godzin. ze stawka 100%. Gdzie konkurencja płaci za dodatkowe obecności 150%. Wypłata (usunięte przez administratora) zamiast na konto wskazane. Prosty powód jest taki że wszyscy są zatrudnieni na najniższej stawce i od niej jest wszystko płacone. Zatrudnionych ma ludzi z branży jak i z poza niej. Ci z branży są dobrzy. Ci z poza branży nadrabiają jak mogą swoją niewiedzę ( bo nie można być super we wszystkim) humorem, przyjaznym podejściem do klienta. Gdyby nie (usunięte przez administratora)to by atmosfera w firmie była naprawdę niezła. Do momentu jak Go nie ma w okolicy. To z klientem rozmawiają negocjują i wszystko się udaje jakimś cudem sprzedać. Pojawi się ta parodia (usunięte przez administratora), klienci uciekają a pracownik dostaje(usunięte przez administratora) czemu nic nie sprzedał. (usunięte przez administratora) da się z nią porozmawiać i uśmiech odwzajemni. (usunięte przez administratora) Ta firmę tak na prawdę ratują tylko fajni pracownicy. Trochę są szaleni, trochę narwani ale zawsze weseli i mili, nawet dla kogoś kto jest zielony w budowlance.

Tak39Nie1
Prochu1991

Witam, Chciałbym spytać jaka jest sytuacja w dziale IT? Byłbym z góry wdzięczny za info.

Ładny

No firma naprawdę w porzadku pracuje od roku i wreszcie tu idzie zarobić. pozbywają się tylko oszołomów. Nie było latem ani jednego problemu z urlopami z tego co tu mówią nie było nigdy odwołań z urlopu jak mi się zdażyło w innej firmie. Ci co tu pracują to fajni na luzie ludzie idzie sie dogadywać zawsze w sprawie godzin i nagłych potrzeb zmian. Problemy osobiste sa brane pod uwage a to wazne bynajmniej dla mnie . Jak ktoś obleci pare firm to tu doceni . Jest ok oby tak dalej

Tak6Nie12

Wszystkie opinie

Daniel Drabik @ wp.pl Nowy wpis
Klient

Jestem, A raczej byłem klientem tej firmy. Mój współpracownik kupił bidet i toaletę - niestety toaleta zamiast poziomego odpływu miała pionowy. Kilka dni po zakupie, chciałem po wymienić nawet za dopłatą. Niestety firma ta zatrzymała się w latach 80 jeśli chodzi o obsługę klienta. Absolutnie nie wyrazili zgody, nawet ok rozmowie z panem dyrektorem. Tak ma marginesie, pracowałem w korporacjach międzynarodowych na różnych stanowiskach, ale niestety nigdy nie spotkałem się z takim lekceważeniem klienta....

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE?

Tak1Nie2

Czy MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE praktykuje "luźne piątki"?

TakNie6
Odp2
@Pytanie

Panie... odpuść sobie sobie - dobrze radzę

Tak19Nie3
Odpowiedz 3 Nowy wpis
@Pytanie

Tyle materiału się marnuje. W żadnej firmie czegoś takiego nie widziałem

Tak16Nie
Życzliwy Nowy wpis

Pracuje tam, i szkoda mi swój czy słów

Tak17Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

@Prochu1991

Witam, nie najlepsza praca w soboty, duża ilość nadgodzin, jak trafi się awaria no to 12 godzin sobie posiedzisz, sprzęt przestarzały brak funduszy na nowy...oczywiście tak mówią więc przygotuj się na stałe problemy z serwerem i sprzętem no i musisz posiadać własny sprzęt do naprawy bo takiego nie posiadają nawet zwykłego pendrive za 10 zeta nie kupią więc tak wygląda po krótko sytuacja.

Tak11Nie
IT
@odp

Trochę sprawiedliwości. Dział informatyczny nie pracuje w soboty, jak też nie wypracowuje nadgodzin Zdarzyła się raz awaria serwera 2 lata temu z winy informatyka, który w sobotę naprawiał problem lecz godziny wybrał w najbliższym tygodniu W odpowiedzi za zwolnienie sukcesywnie wstawia tu negatywne opinie. Sprzęt komputerowy jest na bieżąco wymieniany na nowy.

TakNie12
@odp

A ile jest osób w dziale IT? Czy jest w ogóle zespół?

@Prochu1991

1 góra 2 w zależności czy jest stażysta, max. to były trzy osoby.Nie nie ma zespołu, norma to jedna osoba trudno wyczuć jest duża rotacja na miejscu pracy

Tak10Nie
@IT

Ok. nie muszę nic pisać, to żadna odpowiedź na zwolnienie czyny same mówią każdy z czasem się przekona o czym piszę, gratuluję wreszcie nowy sprzęt, to trochę ułatwi pracę.Z tego co pamiętam to nie była wina informatyka tylko przestarzały serwer, no faktycznie wina informatyka:) bo uświadomię potencjalnych pracowników gdy sprzęt jest stary i awaryjny to każda awaria sprzętu jest z winy pracownika w tym wypadku informatyka, jaka kol wiek prośba o ułatwienie pracy w tym wypadku nowy sprzęt, spotykała się z odmową szefostwa, a ciągle było się ocenianym za efektywność której nie było to jest SYZYFOWA PRACA. Zmieńcie podejście do ludzi inaczej ciągle będzie rotacja na tym stanowisku.

Tak12Nie
odp

Temat pieniędzy to temat tabu jak się dogadasz tak masz, czy jest to egzekwowane zależy od humoru szefa znaczy się różnie bywa ,a 50 zł netto możliwe ale do czasu jak zależy to od efektywności więc trudno powiedzieć, w moim przypadku bywało różnie.

devop

@Prochu1991: Musiałbyś mieć umowę elastyczną by te 50 netto więcej z każdym miesiącem otrzymywać. Także sam sobie odpowiedz czy to co ktoś mówił jest prawdą i w przypadku podstawy też bym nie był pewien czy jest prawdą. Uczciwie byłoby podać stawkę w postaci widełek płacowych brutto niż wstawiać tekst w stylu: - dynamiczny zespół, stabilna i rozwijająca się firma. Na rynku informatycznym żaden szanujący się informatyk nie będzie tracił czasu na rozmowy z firmami co nie potrafią podać widełek płacowych. Jeśli faktycznie to co @odp pisze jest prawdą, to nieciekawie to wygląda.

Tak5Nie

Na jakie benefity można liczyć w MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE?

dyro
@Pytanie

W związku z rozwojem MATBUD Materiały Budowlane zatrudni na umowę o pracę; Dwóch Przedstawicieli handlowych redystrybucji płytek ceramicznych i materiałów budowlanych Kierownika Salonu Łazienek ds klientów detalicznych, Projektant/wizualizacja łazienek z umiejętnościami Cad-Decor Kierownika Składu Budowlanego Stabilna, dobrze płatna praca samochód, laptop, smarthon iphone . kontakt: 606 417 233 , k.kula@matbud.pl więcej na; https://matbud.pl

Prac

Ha ha komuś się awansik marzył?. Na 30 pracowników mają 2 dyrektorów, zastępcę dyr, 8 kierowników, główną księgową i zastępcę. Pozdro.

Tak8Nie
Łuki
@Prac

Nikt nie awansuje bez powodu. Ktoś kto ma wyniki zasługuje na awans zazdrośniku. Spójrz na siebie co sobą prezentujesz człowieku zanim zaczniesz innych krytykować!

Tak1Nie7
Gości
@Łuki

Ja nikogo nie krytykuję, lecz chcę uświadomić ludzi na co się piszą, chcąc nawiązać współpracę. Prawdę człowieku nazywasz krytyką, no to Ci gratuluję awansu, za ściemę. Zazdrościsz no fakt, przez czas który przepracowałem to widziałem jak ludzie rzucali robotę, powiem tak awans za wyniki tak, to fakt ale pieniądze z tym awansem w parze nie idę, obroty takie ,a gdzie pieniądze. Proszę zapytać każdego kto tam pracował, o wynagrodzenie jak to wygląda Ja nie piszę, bo i tak jak ex'a mnie ocenzurują, więc dziękuję.

Tak6Nie
Zakręcona
@Prac

Fajna sprawa z tymi awansami wczoraj. Mamy tyle nowych kierowników i dyrektorów działów o których nie miałam pojęcia :) Kto jest wyżej? Głównych dyrektorów tych działów nie znam, są takie?

Tak4Nie
N

(usunięte przez administratora)zacznę od początku pozytywy: proces rekrutacyjny jest w porządku wysyłasz CV , rozmowa kwalifikacyjna, wszystko jak należy dogadujesz warunki i zaczynasz pracę, tylko jest jeden problem to farsa! Kiedy przychodzisz do pracy to pracujesz normalnie pierwszy dzień wprowadzają Cię w funkcjonowanie firmy, otrzymujesz plan działania niby wszystko jest jak należy ale jest jeden problem nie otrzymujesz umowy robisz na czarno! To dziwne jest problem z otrzymaniem umowy wodzą Cię za nos a bo to taka wymówka i zaraz jeszcze inna o co tu chodzi? Pracodawca mnie totalnie zlał, pierw oferuje kokosy, a następnie umowy brak dziwne, gdyż większość z tego co się dowiedziałam to pracują na normalnej umowie ,a więc o co tu chodzi? Odradzam jest to podejrzane i ogólnie jestem zniesmaczona to jest wyzysk, a jeżeli będziesz chodził i normalnie pracował np. 7 dni i podziękują Ci no to ty tracisz oni nic. Tragedia moja rada od razu proś o umowę Ja dziękuję mam szacunek dla siebie. W ogóle chcą kogoś zatrudnić ? Takie wodzenie za nos.Taka jest moja opinia.

Tak8Nie
Stażystka

Przez 6 miesięcy odbywałam staż. Poważna hurtownia. Dobra atmosfera fajne chłopaki z budowlanki. Jakbym wróciła do kraju będę się starać o etat . Pozdro Przemo

TakNie6
Kawa

Pracowałem prawie 12 lat Dużo się nauczyłem - zamawiałem i wydawałem towar. Obsługiwałem firmy. Obecnie założyłem firmę remontową i sam robię zakupy w Matbudzie. Opłaca się kupować głównie płytki CERSANIT, CERAD, PARADYŻ, kleje KERAKOL, ATLAS, WiM oraz ocieplenia, tynki i farby. Kadra stała i doskonała . Pracują po kilkanaście lat. Mają dobre materiały i niska cenę Polecam hurtownie MATBUD

TakNie5
Nowy
 Rekomendacja

Firma stabilna i solidny pracodawca .... ludzie pracują tu po 20lat .... Zarząd otwarty na pracownika tj. urlopy bez problemu , szybko sie awansuje , duża autonomia , polecam

Tak1Nie4
Gości
@Nowy

Nowy a ty tam pracowałeś, ludzie po 20 lat pracują, 2 lata to już wyczyn, szybki awans skąd te informacje nikt tam jeszcze nie awansował może są wyjątki o których nie wiem, ale Ja tam za krótko siedziałem. Stabilne to są finanse pracodawcy bo firma to jeszcze ma sprzęt za komuny, a gdy jest jakaś propozycja rozwoju firmy ze strony pracownika to od razu zostaje odrzucona. Naprawdę sprzęt jest przestarzały, same z nim problemy Ja nie widzę, żadnych pozytywów.

Gość
@Nowy

Potwierdzam rzetelnie prowadzona firma Polecam

MATBUD Materiały Budowlane zatrudni na umowę o pracę;

• Kierownika Salonu Łazienek

• Kierownika Składu Budowlanego

• Magazynierów

• Przedstawicieli handlowych

Dobrze płatna praca na terenie woj. Śląskiego; samochód, laptop, komórka.
kontakt: 606 417 233 , k.kula@matbud.pl
więcej na; https://matbud.pl/
Tak2Nie2

Aktualność
Uprzejmie informujemy, iż firma MATBUD Materiały Budowlane Gliwice ul. Andersa 20 przeprowadza inwentaryzację roczną w dniach 8-10 listopad 2019 - jest nie czynna i nie ma możliwości obsługi klientów ani przyjmowania i wydawania towaru. Przepraszamy za utrudnienia
Tak1Nie
Ładny

Tak6Nie12
Brzydki
@Ładny

Szczerze ładny serio idzie zarobić!? Nie sądzę najniższa krajowa ,a i tak chcą Cię (usunięte przez administratora)no to się dorobisz faktycznie tylko problemów ze zdrowiem( nerwica gwarantowana). Jeszcze nie było problemu z urlopami, ale tu naprawdę wszystko zależy od humoru pracodawcy. Tak ludzie są spoko fajny personel, ale system i warunki pracy mowa o BHP którego nie ma to żart.Ja nie oceniam trochę tu przepracowałem i po zmianie pracy widzę różnicę na lepsze nie piszę konkretów które zainteresowały by potencjalnych pracowników,bo i tak z tego co widzę to mnie ocenzurują.Chcesz próbuj sam się przekonasz.

Gandalf
 Rekomendacja

Ok są . Sumienny płatnik i stabilny pracodawca jedynie wymaga się doświadczenia w branży budowlanej i zaangarzowania

Tak1Nie1

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE?

TakNie1
Nowy
@Pytanie

Rekrutacja jest prosta; 1. Wysyłasz CV mailem na k.kula@matbud.pl 2. Umawiasz się na rozmowę ( jesli spełniasz oczekiwania rozmawiacie o wynagrodzeniu ) 3. Szkolenie podstawowe Szybko, miło i przyjemnie ;)

TakNie3

Tak2Nie2

Aktualność
Zapraszamy na naszą stronę, gdzie możesz zrobić zakupy lub zapoznać się z naszą ofertą:

Tak2Nie4

Aktualność
PRACA z Orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności

Zatrudnimy 6 pracowników z niepełnosprawnością do pracy;
- 2 osoby do pracy w biurze i w dziale księgowym
- 2 osoby do pracy w logistyce
- 2 osoby do pracy w obsłudze klienta
Miejsce pracy: MATBUD Materiały Budowlane Gliwice ul. Andersa 20

CO OFERUJEMY:
Pełny etat umowa na czas nieokreślony z wynagrodzeniem minimum 2250 zł plus premia, Elastyczne godziny pracy,
Możliwość pracy na niepełny etat,
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
Pracę w stabilnej firmie, działającej na rynku budowlanym od 27 lat.

CV prosimy przesyłać na adres:
k.kula@matbud.pl lub kontakt telefoniczny na numer 606 417 233 Kazimierz Kula
Tak4Nie9

Rekrutacja

W związku z rozwojem działu handlowego firma MATBUD Materiały Budowlane Gliwice ul. Andersa 20 zatrudni doświadczonych pracowników.

Dokumenty aplikacyjne można składać mailem na adres: k.kula@matbud.pl, tel: 606 417 233

MATBUD zatrudni na umowę o pracę przedstawiciela handlowego, doradcę, sprzedawcę materiałów budowlanych. Dobrze płatna praca stacjonarna i na terenie woj. Śląskiego; samochód, laptop, komórka.
Tak3Nie10

Zostaw merytoryczną opinię o MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE - Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE
3/5 Na podstawie 52 ocen.