MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE

Gliwice

Opinie o MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE

Aneta

@nik dziękuję za odpowiedź. Jednak, czy możesz powiedzieć coś więcej? Ważne będą opinie, które pokażą co konkretnie sprawia, że warto pracować właśnie u tego pracodawcy.

Aneta

@Janeka jak Ty oceniłbyś MAT-BUD jako pracodawcę? Czy nie zgadzasz się z kwestiami poruszonymi w innych opiniach? Każda dodatkowa merytoryczna informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

nik
@Aneta 01.09.2017 13:42

Pracuję w MATBUDzie ponad 15 lat. Firma i załoga super.

Janek

3/4 wpisów tutaj to od właściciela firmy...

Aneta

@Karoldziękuję za odpowiedź. To że można liczyć na elastyczne godziny pracy będzie na pewno cenną informacją dla wielu osób. A ktoś z Was pracuje w innym dziale? Jak tam wygląda praca?

Karol

W dziale łazienek jest super. Elastyczny harmonogram pracy, urlopy do uzgodnienia, klienci mili. Szefostwo w porzo. Można się wiele nauczyć i reakizować Wynagrodzenia w porę płacone

Aneta

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że w związku z realizacją Projektu Unijnego i oddaniem do użytku nowego działu handlowego poszukiwani są nowi pracownicy. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca w poszczególnych działach MAT-BUD? Czego mogą spodziewać się osoby dołączające do zespołu?

Asia

Zależy mi na dalszej pracy w MATBUDzie. Dobrze mi się tu pracuje. Nie potrzebuję rywalizacji. Firma jest stabilna i rzetelna.

Aneta

@Asiadlaczego nie polecasz pracy w MAT-BUD? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat swoich doświadczeń z pracy w firmie? Konkretne wskazanie tego, co Ci nie odpowiada będzie ważne dla osób, które szukają informacji na temat firmy jako pracodawcy. To co sprawa, że nie polecasz pracy w firmie dla innych osób może być mniej istotne.

Asia

Nie polecam

Aneta

Pracujesz obecnie w MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych teraz warunków. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kamil

poszukują przedstawiciela handlowego na terenie Śląska i oferują umowę na pełny etat z wynagrodzeniem powyżej 3500zł. @Wulkan możesz bardziej rozwinąć swoją opinię, bo nie wiem co jest "ok"a interesuje mnie opinia o pracy w tej firmie

Władysław 06

Super towar dobrej jakości,ceny konkurencyjne na rynku,doskonała obsługa telefoniczna ,elektroniczna ,doskonała obsługa klienta .To jest przykład wzorowy dla innych sklepów tej branży.Tym przykładem jest Mat-Bud Materiały Budowlane w Gliwicach ul. Pszczyńska 133,a z personelu obsługującego przede wszystkim wyróżniam Panią Martę Knopik,super doradztwo i obsługa klienta.

Wulkan
@Władysław 06 04.04.2016 23:23

wszystko ok

tom

do frytki- warunki i premie lepsze niz w castoramie. lirou itp. Urlop- jesli masz dzieci dostaniesz w wakacje. W wielu kwestiach jest ok. Jak nie znasz się na drzwiach, łazienkach, mat budowlanych to pracy nie dostaniesz.

izk

Pracodawca jest w porządku, jak się wykonuje swoją pracę to można liczyć na dogadanie się w wielu kwestiach - na przykład premii, urlopu itp. Ja starałam się być zawsze w porządku wobec szefostwa, firmy i chyba się to opłaciło :)

rekrut

Byłem na rekrutacji. Normalne pytania. Nie zatrudniono mnie bo nie mam doświadczenia w sprzedaży drzwi, a takich poszukuje MATBUD. Polecam.

Carn

W trakcie świąt tylko jak sie znasz na drzwiach albo wykładanie towaru

Barko bambuko

Moja znajoma pracuje w Mat-Budzie od jakiegoś czasu i z tego co mówi to czasami jest cieżko szefostwo ma swoje humory i idiotyczne pomysły ale wszystko rekompensuje w sumie dobra kasa w granicach od 2100 do 3000zl na rękę

odpow

Praca Przedstawiciela jest 8 godzin dziennie przeważnie w godz 8oo do 16oo

stażysta

Odbywam 6- msc staż z Urzędu Pracy i jestem z niego zadowolony. Nauczyłem się prowadzić sklep internetowy w branży Materiałów Budowlanych i Wyposażenia wnętrz; Głównie płytki OPOCZNO, PARADYZ, CERSANIT, drzwi PORTA, STOLBUD, GERDA... Szef jest dobrym mentorem i praktykiem. Polecam młodym bez doświadczenia. Po stażu chciałbym pracować w MATBUDzie już za konkretne pieniądze. Jeszcze egzamin 100 pytań.... i wakacje

klient długoletni

Jako klient chciałbym kiedyś pracować w matbudzie. Szanują pracowników i klientów. Może dlatego pracowników wg mnie jest chyba za dużo. Na tle innych firm w matbudzie jest normalne.

szukajacy

Bylem na rozmowie z cv szef nie mial czasu i wyslal mnie do kobitki na onej wrazenia nie wywarlem ani ona na mnie hi hi niby przydalby jej sie ktos z doswiadczeniem a ja to niby w d...... mam go zdobyc ,no to kicha. ale odzwonila i na zakupy zaprosila nieh spada. na szukaniu zeby zjadlem wprawie sobie nowe i robote znajde.

kiler

Masakra,te wpisy to są chyba tylko od szefostwa.Miałem okazję tam pracować,niestety wytrzymałem tylko trochę lepiej niż miesiąc. Jedyny + tego pobytu to,że doceniłam wcześniejszego pracodawcę.(usunięte przez administratora)..szkoda słów

zadowolona

Zespól ludzi w porządku, miła atmosfera w pracy. Ciężko się dostać do pracy w matbudzie; trzeba mieć doświadczenie w branzy budowlanej , przygotować się i zdać egzamin ze 100 pytań. Powodzenia

...

nie zgodzę się z tym do końca......... dostajesz pytania wykujesz na pamięć i tylko... niestety, ale to nie dowód na to ze pracują tam wykwalifikowani ludzie.....

klientka

Gorąco polecam zakupy w Matbudzie. Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Pani Wiola zna się na rzeczy. Doskonały projekt i dobór kafelek. Pani Wiolu dziękujemy za cenne wskazówki. Gorąco polecam!!!

zadowoleni

Fajnie, że nie pracuje w MATBUDzie ten co obrażał klientów i rzucał wulgaryzmami; widocznie miarka się przebrała. Super, teraz jest miła i kulturalna obsługa.

Zadowolona

Witam i Ja!!!!JAK PANI POPRZEDNIA ROWNIRZ JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z WYKONANEGO PROJEKTU Jaki wykonała Pani Aleksandra Drzęźla.....przepraszam że po nazwisku ale wydaje mi się ze szefostwo powinno wiedzieć iż klienci są zadowoleni z obsługi u zaangażowania. Pozdrawiam i zgłoszę się z bratem po projekt

Szumska

Od kilku lat jestem klientką Mat-Budu, I wracam systematycznie. Miałam robiony projekt łazienki przez Panią Aleksandrę i muszę stwierdzić, ze mało gdzie jest się obsłużonym w tak profesjonalny sposób jak robi to ta właśnie Pani. Kobieta zna się na rzecz, pełen profesjonalizm......miła obsługa na najwyższym poziomie. Jak już wspomniałam projekt łazienki wykonany na 6+ a łazienka cudowna.

klientka

Jestem klientką która wraca, rok po roku. Uważam że dostępność materiałów jest ogromna, obsługa służy pomocą i jest w stanie fachowo i profesjonalnie podejść do klienta. Trafiłam tam z informacji na stronie internetowej i ze względu na konkurencyjne ceny płytek łazienkowych. Po wizycie w sklepie i rozmowie z projektantką zdecydowałam że tam właśnie powstanie projekt mojej łazienki - zresztą 6+ !!! Po roku wróciłam aby skorzystać tym razem ponownie z pomocy przy projektowaniu wykończeń w kuchni. Już teraz wiem że nie była to ostatnia wizyta, więc zdecydowanie z czystym sumieniem POLECAM !!!

zadowolona

byłam na Pszczyńskiej, jestem bardzo zadowolona z obsługi. Polecam dział łazienek

świras

bardzo mi się podoba pani na kafelkach

Klient

Bardzo polecam zakupy w Matbudzie, osobiście polecam zakupy płytek u P. Wioli na pszczyńskiej, bardzo pomocna osobą zawsze potrafi dobrze doradzić.

Rakoczy Tom REMBUD

Również polecam. Miła obsługa. Od ręki transport. Płacisz przelewem, karta, zbierasz punkty na nagrody. Parking, załadunek. Same wygody. Czynne od 7oo do 18oo.

Józef

REKOMENDACJA O WSPÓŁPRACY Jesteśmy firmą z 18 letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Zajmujemy się szeroką gamą usług remontowo-budowlanych ,budowa domów pod klucz ,więźby pokrycia wszelkiego rodzaju. Dzięki naszej pracy dajemy naszym klientom 100% satysfakcji, ponieważ stawiamy na solidność i precyzję.Nigdy nie przypuszczałem, że będę zaopatrywał się w firmie "MATBUD", która ma swoją siedzibę w Gliwicach przy ul. Andersa. Mimo że czasem zaczynam budowę w dojść dużej odległości od ich siedziby to ceny są bardzo konkurencyjne. Mam swojego opiekuna, p. Marcina Dyktę, który przynajmniej dwa razy w tygodniu przyjeżdża na moją budowę i stara się w możliwie najniższych cenach, zaopatrywać mnie w materiały budowlane, które są mi w danym momencie potrzebne.Dyspozycyjność i kontakt z nim jest możliwy praktycznie w każdej godzinie, czy to jest środek tygodnia czy tez weekend. Dzięki doświadczeniu opiekuna firmy "MATBUD" decyzje zapadają szybko i trafnie. Dziś wiem, że budowa domu nie musi być pasmem trudności - wystarczy mieć profesjonalnego, niezawodnego dostawcę materiałów budowlanych. Dostawy są zawsze w wyznaczonym dniu i godzinie. Mało tego - są bezpłatne! Co bardzo dobrze wygląda w oczach inwestora. Pozdrawiam Józef Kuchta Tel. Kom .502 285 631

Marek

Firma godna polecenia. Bardzo szeroki asortyment oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny.

partner w biznesie

Super Salon Łazienek, Drzwi, Podłóg i materiałów budowlanych. Robię zakupy od ponad 10 lat i byłem zawsze profesjonalnie obsłużony. Teraz kupuję przez sklep internetowy lub dzwonię i przywożą na budowę. Jako stały klient mam kartę lojalnością PSB z cennymi nagrodami. Płacę kartą lub przelewem. Polecam montażystom, budowlańcom duży wybór w niskich cenach. To się opłaca.

klient

Rozwijają się za unijne pieniądze. Nie powiem ja na Pikniku w kwietniu wygrałem 3 razy fajne nagrody. Nie oszukiwali. Dziękuję za miłe przyjęcie. Widać klasę.

Klient

Teraz , po zmianach jest lepiej. Większość pracowników pomaga klientom. Chyba płacą za wielkość sprzeaży.

byly pracownik

potwierdzam napisze szczeże przed matbudem w dużo firmach pracowałem zaliczyłem ich ze 20 W matbudzie ok roku nauczyli mnie roboty w budowlance Jak mieli jakieś ale to i racja była placą dużo więcej niż inni ale jak się obijasz to niestety to widzom ja robote mam ale zone bym do nich poslal ale nie przyjmują.

były pracownik

Pracowałem na magazynie przez 10 lat, przeważnie 8 godz, zarobek około 2,7tys zł płacony w terminie. Wszyscy mają umowę o pracę. Obecnie pracowałem w Lerłs Merle ale zarobki dużo mniejsze. Wróciłbym z powrotem do MATBUDu. Szef zna się na branzy. Polecam.

HAHAHAHA
@były pracownik 20.02.2014 17:28

HA

były pracownik 222

witam!!!skontaktuje sie z toba.:)pozdrawiam

ggggg

katastrofa!!!!!!!!

tomi

Ja też tak jakby myślałem - dopóki się nie zwolniłem, teraz już jestem w trzeciej firmie i chętnie bym do tego mat-bud wrócił.

były pracownik

Mat-Bud na Pszczyńskiej.( usunięte przez administratora ) . Duzo stresów za marne pieniądze. Nie polecam na dłużej niz miesiąc.

Zostaw opinię o MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAT-BUD MATERIAŁY BUDOWLANE