Radex-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Wąchalski

Bytom

Opinie o Radex-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Wąchalski

Maja
użytkownik zarejestrowany

@robot@arbor udało się Wam wyjaśnić sytuacje i otrzymać od firmy należności? Może ktoś z obecnych pracowników mógłby też powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda obecnie sytuacja w Radex-Tor.

robot

nie uczciwy nie płaci podwykonawca

Królik

... nie będę dużo pisał ... chcesz z nim współpracować to bierz kasę z góry, bo potem będziesz się prosić i bawić w głuchy telefon. Bardzo łatwo potrafi zjednać sobie ludzi, bo wydaje się być otwarty i szczery...uważajcie i nie ulegajcie ... zachowanie psychopatyczne

r4
użytkownik zarejestrowany

to budownictwo kolejowe więc na pewno na bogato jest

halski

Pan Grzegorz to rzetelny kontrahent, łączą nas relacje biznesowe i zawsze wszystko jest na czas nie mam problemów z płatnościami, faktury regulowane na czas. Moze ludzie maja niewłaściwe podejście do Pana Grzegorza jak w każdej branży zdarzają się zatory płatnicze ale to nie powód by wylewać JAD.

Andrzej Barszcz

Czytałem wszystkie opinie....nie zgadzam się z opiniami przedmówców...współpracuję z tą firmą wiele lat i nigdy nie miałem problemów zarówno z płatnościami a na pewno z kontaktem z właścicielem firmy...jest to czarny PR /pijar/ ze strony konkurencji...jestem przekonany

arbor
@Andrzej Barszcz 10.09.2015, 10:47

Witam W Nowym Kościele firma Radex Tor wynajęła ode mnie pokoje dla pracowników i koparko ładowarkę dnia 03/02/2017 ślad po pracownikach zaginął a Pan Grzegorz od 4 dni nie odbiera telefonu. Jestem ciekaw kto uprawia czarny PR? Paweł Widomski

Maciek

Niestety muszę się zgodzić z poprzednimi wpisami. Firma RADEX-TOR nie reguluje swoich płatności. Kontakt z właścicielem praktycznie niemożliwy.

Piotrek

Witam ponownie. Proszę Państwa! Pan Wąchalski ma już kilka spraw u Komornika i "leci" ludziom masę kasy! Przestrzegam, nie wchodźcie z nim w żadne układy!!Sam nie wiem czy odzyskam własne pieniądze!!

Piotrek

Witam! Zgadzam się z przedmówcami! Jestem firmą elektryczną, która wykonywała dla nich usługę w kwietniu. W tej chwili mam już nakaz sądowy zapłaty. Polecam wszystkim to samo bowiem o dziwo Sąd Rejonowy w Bytomiu działa szybko:)

Tomek

Witam, zgadzam się z przedmówcą . Zrobiłem transport 2 miesiące po terminie . Podjechałem do siedziby Firmy i Pani Wąchalska siedząca w biurze powiedziała że nie zapłacą bo nie mają pieniędzy . Uwaga gość nie płaci i nie ma zamiaru płacić !!!!!!!!!!!!!!!!!!! OSZUŚCI !!!!!!!!!!!!!!!

przewoźnik

Firma Radex-Tor PHU Wąchalski Grzegorz nie płaci:( Pan Grzegorz "bawi się" w spedycję i nie reguluje zaległych zobowiązań wobec przewoźników. Nie odbiera telefonu, unika jakiegokolwiek kontaktu. Nie polecam, bo z autopsji wiem,że ten kto nie płaci przewoźnikom w przyszłości tak samo potraktuje swoich pracowników ( administracja biurowa)

Przewoźnik

Radex-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Wąchalski - nie polecam, firma unika kontaktu, nie płaci swoim podwykonawca, nie polecam

Zostaw opinię o Radex-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Wąchalski - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radex-Tor Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grzegorz Wąchalski