ALMiG Kompressoren Polska SA

Adres: Krzysztofa Kolumba 22, 02-288 Warszawa

NIP: 5222846438 KRS: 0000281375

ALMiG Kompressoren Polska SA

Opinie o ALMiG Kompressoren Polska SA

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z ALMiG Kompressoren Polska SA?

Witold

Podpowiedzcie co słychać w firmie? Jakieś oferty pracy firma wystawiła?

anonymous

jakosc dobra ale wycena za wymiane 3 filtrów w czasie 1g 15 minut to ponad 700 zł

Czy siedziba firmy to komfortowe miejsce pracy? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o ALMiG Kompressoren Polska SA - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALMiG Kompressoren Polska SA