AKADEMIA PIĘKNA

Poznań

Opinie o AKADEMIA PIĘKNA

35nika

ODRADZAM Oczyszczanie manualne twarzy nie przynosi żadnych efektów! Zaskoczyło mnie, że zabieg jest bezbolesny i kosmetyczka dość szybko skończyła wyciskanie wągrów i kaszaków. Po przejrzeniu się w lustrze jeszcze w gabinecie widziałam całą masę niedoskonałości na mojej twarzy, a kiedy wróciłam do domu - pół godziny wyciskałam wągry. Tyle ich było. Nawet łatwo wychodziły. Oczywiście, żaden z kaszaków nie został wyciśnięty. Oczyszczałam twarz kilkanaście razy, w różnych gabinetach ale w tym po raz pierwszy i ostatni. Czuję się oszukana, zapłaciłam za coś co nie zostało wykonane!

Zostaw opinię o AKADEMIA PIĘKNA - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AKADEMIA PIĘKNA