EL-FAS Tomsz Rohade

Opinie o EL-FAS Tomsz Rohade

W jaki sposób EL-FAS Tomsz Rohade dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

wintoch

jeśli chodzi o ilość pracy to spokojnie - nudzić się nie będziecie

nabrany

wszyscy narzekaja a nie wiedza ze wykonawca ma ich w(usunięte przez administratora) zanim zacznie prace. szkoda scasu na komentaz.

deweloper

szkoda czasu na taka firme, start jak najbardziej OK a potem bieda i przez tydzien nikt nie pojawia sie na budowie, razem z wlascicielem ktory notabene nie placi pracownikom. nie polecan................nigdy, nawet wrogowi

poszkodowany

niestety to prawda, wrogowi nie polecam tej firmy. Jakosc wykonania gorzej niz porazka a roszczenia z kosmosu. Szkoda mowic.

pracodawca ten nie rejestruje pracowników a jeżeli już zarejestruje to na umowe na pól etatu i bez płacenia składek NIEWYPŁACALNY!!!!!!!!!! mozesz pracowac i pracowac w zamian za marne zaliczki nie dotrzymuje obietnic danych pracownikom a jak domagaja sie zapłaty to ukrywa sie przed nimi i nie odb tel.

Zostaw opinię o EL-FAS Tomsz Rohade - Gościcino

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EL-FAS Tomsz Rohade