SKOK Arka - Spółdziecza

Częstochowa

Opinie o SKOK Arka - Spółdziecza

Anonim

Od kiedy do Kasy wszedł Zarządca Komisaryczny wiele się zmieniło. Na plus. Gdyby Kasa była tak zarządzana od początku dziś byłaby w zupełnie innej sytuacji. Zupełnie nie rozumiem jak Kasa Krajowa mogła dopuścić do obecnej sytuacji SKOK. Naprawdę wielka szkoda.

były pracownik

Praca w tej firmie to WIELKI stres a wynagrodzenia są marne, brak premii, brak szkoleń, brak prawidłowego motywowania pracowników. Rotacja ludzi jest ogromna, nawet na okresie próbnym ludzie dostawali wypowiedzenia nie mówiąc im o powodzie zwolnienia, starym pracownikom nie przedłuża się umów, ludzie uciekali na zwolnienia lekarskie bo nie można tam wytrzymać psychicznie. Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o SKOK Arka - Spółdziecza - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKOK Arka - Spółdziecza