Opinie o KWB Turów SA w Bogatynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KWB Turów SA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KWB Turów SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWB Turów SA w Bogatynia

Tadek Nowy wpis

Siema,ile można zarobić na stanowisku operatora sprzętu technologicznego w 4brygadowym systemie pracy ?

Główny Specjalista Nowy wpis

Miałem okazję zetknąć się z PGE KWB Turów podczas rekrutacji na stanowisko inspektora nadzoru w specjalności elektrycznej, który będzie posiadał uprawnienia budowlane w tej specjalności. Rynkowe wynagrodzenie znajduje się w przedziale od 6 do nawet 13 tysięcy złotych netto. Podczas rekrutacji zaprezentowałem się, przedstawiłem swoje kwalifikacje i uprawnienia, a także oczekiwaną stawkę (podałem 6500 zł netto), co zostało zanotowane w protokole. Po tygodniu zadzwoniono do mnie z informacją, że zostałem zatrudniony. Ucieszyłem się bardzo i zapytałem od razu jaką stawkę mam wpisaną w umowę. Okazało się, że.....wynagrodzenie moje wynosiłoby ok. 4000 zł netto. Zapytałem się jak to się stało, skoro mówiliśmy o innym wynagrodzeniu i jak mogą mnie państwo zatrudnić, skoro oczekiwałem innego. W odpowiedzi usłyszałem, że nikt na początek nie dostaje stawki wysokiej, tylko podstawową (ciekawe kiedy dają tą dużą - po roku czasu 100 zł więcej?), to nie od niego zależy, dyrekcji się spodobała moja kandydatura, ale zaproponowali taką, poza tym są dodatki, barbórka, wczasy pod gruszą....śmiech na sali, a za co w pozostałe miesiące będę żył? Podsumowując na stronie PGE można przeczytać o compliance, jakim oni są fair pracodawcą, rzetelnym partnerem, a nawet zwykłej rekrutacji nie potrafią przeprowadzić uczciwie. Nic dziwnego, że specjalliści uciekają i zatrudniają się w sektorze prywatnym, a coraz więcej firm daje świadczenia socjalne, więc ich argumenty, że barbórka -srurka są chybione i nieaktualne.

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie KWB Turów SA? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o KWB Turów SA - Bogatynia

• Jak się pracuje w KWB Turów SA?

Zobacz opinie na temat firmy KWB Turów SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

KWB Turów SA