GTP SPÓŁKA Z O. O.

Bielsko-biała

Opinie o GTP SPÓŁKA Z O. O.

kleks

GTP SPÓŁKA Z O. O. zapewnia ciągłośc dostaw gazu dla odbiorców Regionu Pomorza Środkowego. firma jest kompetentna do wykonywania: ogrzewania promiennikami na podczerwień,montażu kolektorów słonecznych,stałych zbiorników ciśnieniowych, dokonywania napraw rurociągów technologicznych, montażu kotłów parowych i wodnych. ale z tego co sie orientuje aktualnie nie sa prowadzone w firmie zadne rekrutacje, a szkoda

Opowiedz o firmie GTP SPÓŁKA Z O. O. na naszym forum. Wiele karier jest w Twoich rękach.

Zostaw opinię o GTP SPÓŁKA Z O. O. - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GTP SPÓŁKA Z O. O.