Boszkowo

Opinie o BMC HOTELS Sp. z o.o. (Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SUŁKOWSKI w Boszkowie)

Nick

pojawiło się ogłoszenie o rekrutacji menadżera do Vitalii jednego z dwóch hoteli będących własnością tych samych osób (choć różnych firm) - jak komuś przyjdzie na myśl wierzyć w to co tam obiecują to niech się dobrze stuknie w głowę .... Jeżeli jesteś menadżerem z choćby 2 letnim doświadczeniem daj sobie spokój - szkoda nerwów , zdrowia i pieniędzy których na bank Ci nie zapłacą na koniec - mozesz spodziewać się orżnięcia na conajmnej 1 jak nie 3 wypłaty.... Dla zainteresowanych ten pracodawca to jedna ze spółek powiązanych osobowo ze Spółką Eureka Sp. z o.o. o której na tym forum mozecie sobie poczytac bardzo dużo. TOTALNIE NIE POLECAM

Jak wygląda praca i zatrudnienie w firmie BMC HOTELS Sp. z o.o. (Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SUŁKOWSKI w Boszkowie)? Dodaj swoją opinię i pomóż innym znaleźć dobrą pracę.

Zostaw opinię o BMC HOTELS Sp. z o.o. (Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SUŁKOWSKI w Boszkowie) - Boszkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BMC HOTELS Sp. z o.o. (Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe SUŁKOWSKI w Boszkowie)