counter
4 5 21 5 1
jORACHE

Fatalna atmosfera, bardzo, ale to bardzo wysokie ceny oferowanych produktów. PH są wymieniani co 3-6 miesięcy. Zarobki PH 3500 !!!!!! brutto, samochody służbowe po okresie próbnym w fatalnej kondycji. Jedyny plus to facet z Bydgoszczy bo ten z Krakowa to prześcignął warszafkę w złym tego słowa znaczeniu. NIE POLECAM

Tak3Nie3
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Jakie wartości są cenione w Halton Sp. z o.o.?

Marta Nowy wpis

@pracownik a macie służbowy sprzęt może ?

pracownik Nowy wpis
@Marta

Nie wiem czy dobrze rozumiem Pani pytanie, ale oczywiście nie pracujemy na sprzęcie prywatnym.

Tak1Nie

Jaka jest kultura pracy w Halton Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Pracownik Nowy wpis
@Pytanie

W firmie nie ma narzuconego dress codu.

jORACHE

Tak3Nie3
NICK
@jORACHE

Wpis fałszywy - praktycznie wszystkie szczegóły mijają się z prawdą - i chodzi dokładnie o okres wpisu 2017.

Tak2Nie
Tomasz
@NICK

Miło, że odpowiedziałeś, jednak może mógłbyś napisać coś więcej o tym miejscu pracy? Wcześniej według wpisu zarobki wynosiły 3500 zł brutto dla przedstawicieli handlowych. Jak wygląda to aktualnie?

Back and forth
@Tomasz

@Tomasz, jeżeli interesują Cię zarobki i aktualnie firma poszukuje pracowników to polecam udać się na rozmowę. Wszystkie informacje podane przez tamtego użytkownika są nieprawdziwe. Odpisuje Ci osoba, która pracuje w tej firmie. Tamta opinia nie ma nic wspólego z prawdą. Nie oczekuj, że ktoś Ci odpisze jakie ma zarobki. Jesteś ciekawy i zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną - zadaj to pytanie sam.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 331 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Halton Sp. z o.o.?

ferdek

@NICK Może podpowiesz coś więcej , jaka atmosfera i zarobki?

Nowy P.
@ferdek

Pracownicy są tu z dużym stażem, miła atmosfera. Można liczyć na wsparcie.

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 471 dni.

Czy Halton Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

NICK

Lubię atmosferę w HALTON za: Rodzinna atmosfera

Tak5Nie
Cezary

A co macie w ramach tych dodatków socjalnych? Jakieś możliwości dodatkowego dokształcania się?

Nick

Bardzo dobra firma. Daje duże możliwości rozwoju, pracownik ma bardzo duży wpływ na kierunek działań firmy. Dbają o pracownika, wspierają go we własnym rozwoju, korzystają z doświadczeń i są bardzo otwarci na nowe pomysły. Oferują benefity pozapłacowe. Bardzo polecam. To miejsce do którego przychodzi się na długie lata.

Tak3Nie

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w HALTON? Podzielcie się swoim zdaniem!

Żaba

Nie polecam pracodawcy, słabe zarobki i szef kawał (usunięte przez administratora)

TakNie1

Jakim pracodawcą jest HALTON? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

OOOO

Nie polecam firmy fatalna atmosfera, zarobki poniżej średniej.

Tak1Nie3

Rekrutowany

Firma skandynawska z polskim klimatem. Szef z Krakowa zblazowany podczas rekrutacji, mam wrażenie że jego podwładni zastraszeni. Nie polecam firmy rekrutacja stresująca a na rynku opinia kiepsko płacącego pracodawcy. Samochód dają ha ha ha dopiero po 3 miesięcznym okresie próbnym mamy jeździć hulajnogami do biura na końcu świata (bo taniej niż w W-wie)

Tak4Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Halton Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

4/5 Na podstawie 5 ocen.