Halton Sp. z o.o.
4 5 13 5 1
ferdek Nowy wpis

@NICK Może podpowiesz coś więcej , jaka atmosfera i zarobki?

Nowy P. Nowy wpis
@ferdek

Pracownicy są tu z dużym stażem, miła atmosfera. Można liczyć na wsparcie.

Tak1Nie
Justyna Nowy wpis
@Nowy P.

Dzięki za opinię. Napisałeś, że można liczyć na wsparcie w pracy. A jak Halton motywuje pracowników?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Czy Halton Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

NICK

Lubię atmosferę w HALTON za: Rodzinna atmosfera

Tak5Nie
Cezary

A co macie w ramach tych dodatków socjalnych? Jakieś możliwości dodatkowego dokształcania się?

Ranking
Nick

Zweryfikowany użytkownik

Bardzo dobra firma. Daje duże możliwości rozwoju, pracownik ma bardzo duży wpływ na kierunek działań firmy. Dbają o pracownika, wspierają go we własnym rozwoju, korzystają z doświadczeń i są bardzo otwarci na nowe pomysły. Oferują benefity pozapłacowe. Bardzo polecam. To miejsce do którego przychodzi się na długie lata.

Tak2Nie

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniła się praca w HALTON? Podzielcie się swoim zdaniem!

Żaba

Nie polecam pracodawcy, słabe zarobki i szef kawał (usunięte przez administratora)

TakNie1

Jakim pracodawcą jest HALTON? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

jORACHE

Fatalna atmosfera, bardzo, ale to bardzo wysokie ceny oferowanych produktów. PH są wymieniani co 3-6 miesięcy. Zarobki PH 3500 !!!!!! brutto, samochody służbowe po okresie próbnym w fatalnej kondycji. Jedyny plus to facet z Bydgoszczy bo ten z Krakowa to prześcignął warszafkę w złym tego słowa znaczeniu. NIE POLECAM

Tak3Nie2

OOOO

Nie polecam firmy fatalna atmosfera, zarobki poniżej średniej.

Tak1Nie2

Rekrutowany

Firma skandynawska z polskim klimatem. Szef z Krakowa zblazowany podczas rekrutacji, mam wrażenie że jego podwładni zastraszeni. Nie polecam firmy rekrutacja stresująca a na rynku opinia kiepsko płacącego pracodawcy. Samochód dają ha ha ha dopiero po 3 miesięcznym okresie próbnym mamy jeździć hulajnogami do biura na końcu świata (bo taniej niż w W-wie)

Tak4Nie2

Zostaw opinię o Halton Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie