Lifestyle Media Sp. z o.o.

Toruń

Lifestyle Media Sp. z o.o.

Opinie o Lifestyle Media Sp. z o.o.

Joanna

dla mnie ważne jest to, że lifestyle media zapewniają podpisanie umowy o pracę, co jednak daje wymierne poczucie bezpieczeństwa zatrudnieniowego i atmosfera w dodatku faktycznie można powiedzieć, że rodzinna

Czy firma Lifestyle Media Sp. z o.o. zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

Zostaw opinię o Lifestyle Media Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lifestyle Media Sp. z o.o.