Projektservice Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Projektservice Polska Sp. z o.o.
3 4 6 1

Opinie o Projektservice Polska Sp. z o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Projektservice Polska Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

anonim

(usunięte przez administratora)

tako

Od znajomych wiem , że czasem rzeczywiście da się tutaj złapać, jednak nie jest to niestety zbyt częsta sytuacja. Trzeba naprawdę dobrze trafić w odpowiedni moment. A i obecnie brak jest jakichkolwiek ofert

anonim

(usunięte przez administratora)

pracownik

@ Krzysiek, Jasne, firma cały czas rośnie, także potrzebni są nowi ludzie. Posiadamy działy: budowlany, zarządzania nieruchomościami w tym galeriami, wynajmu, księgowości itd. Także jeżeli masz odpowiednie kwalifikacje to zapraszamy.

były

Generalnie solidny pracodawca o korzeniach niemieckich. Warunki pracy dobre, wynagrodzenie konkurencyjne w porównaniu do innych ofert pracy. Zwroty kosztów dojazdu za rozmowę kwalifikacyjną w przypadku podróży do Niemiec na bardzo duży plus, różnorodność zadań możliwych do wykonywania jako że firma sama zarządza portfolio swoich obiektów. Firma oprócz Niemiec i Polski, ma także nieruchomości na Słowacji i w Czechach. Polecam.

admin

Czy zrobienie wielkiej kariery w firmie Projektservice Polska Sp. z o.o. jest możliwe? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw opinię o Projektservice Polska Sp. z o.o. - Wrocław

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projektservice Polska Sp. z o.o.