Opinie o Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon w Szczecin

Klientka Nowy wpis

OMIJAJCIE TEN WARSZTAT SZEROKIM ŁUKIEM !!!! AUTO SERVIS KRZYSZTOF PERDJON UL> KADŁUBKA 18 D !!!!! Sprzedano mi 2 opony na przód samochodu ( bo moje się rzekomo nie nadawały) z 2003 . Po przejechaniu 7 km. opona pękła . Zostałam przez K. Perdjona narażona ja i inni na utratę zdrowia i życia . Składając reklamację zostałam wyzwana przez właściciela i jego pracowników od wariatek i innych epitetów. po wielkiej awanturze założono mi drugie ich opony tym razem z 2000 r. Kim trzeba być żeby sprzedawać 19 i 21 letnie opony. Ten typ to bezduszny ,bezwzględny ,bez mózgu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) który tylko patrzy jak zedrzeć pieniądze od klienta ( oczywiście bez paragonu). Takie warsztaty nie powinny istnieć !!! a takich właścicieli powinno się karać nie mandatem tylko więzieniem !!! Dla tego (usunięte przez administratora) życie i bezpieczeństwo ludzkie nie ma znaczenia .Swoje (usunięte przez administratora) i machloje robi z pełną świadomością i premedytacją. Brak mi słów na określenie tego potwora.

Klient Nowy wpis

Cyrk nie warsztat, spartolona naprawa skutkowała większą awaria i kosztami naprawy. Reklamacji nie uznają, bo "tego się nie dało źle zrobić". Poprawki w profesjonalnym warsztatcie wskazały na winę tej firmy. Za usługę nie dają nawet paragonu (pewnie żeby dowodu nie było). Na deser, Pani zostawiając nr kontaktowy pracownikowi warsztatu będąc w biurze (do odbioru auta), zaczęła otrzymywać dwuznaczne smsy i telefony od innych pracowników. Ochrona danych osobowych - zapomnijcie. Właściciel na reklamacje stwierdził, że to nie jego sprawa a wina części w samochodzie, lecz główną odpowiedzią jest "niewiem". A sprawę telefonu i swoich pracowników "Pani mogła z nimi nie rozmawiać prywatnie i nie obchodzi mnie to" - zero odpowiedzialności za "ludzi" którzy podają się za pracowników. Żenada, że tak wykorzystano fakt kobiety która potrzebowała pomocy z autem, zamiast tego potraktowano ją przedmiotowo i nawet nie potrafi się tam ktoś przyznać, że coś faktycznie źle się stało.

Ryszard Nowy wpis

Warto sprawdzać gdzie piszemy swoje uwagi. To jest forum pracownicze a nie adres firmy!

Gość Nowy wpis

Tragedia, i jeszcze raz tragedia a ustawienie zbieżności w tym zakładzie przez gościa który nic nie widzi to jeszcze większa tragedia. Nie polecam tego zakładu.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
grzechu

Bardzo nieprzyjemna wizyta, na początku pan powiedział, że usługa będzie kosztowała 80 i ewentualnie 20zł wentyle. Pracownicy mi pogieli progi bo nie umieli dobrze podłożyć gumy pod podnośnik, ostatecznie metalowym elementem podnosili tragedia, mam zdjęcia. Mówiłem, żeby wentyli nie ruszali bo były dobre i trzymały ciśnienie powietrza w oponach, więc nie było sensu ich wymieniać. CI Agenci nic nie słuchali i wymienili mi wentyle, dodatkowo język jaki panował w zakładzie to uszy więdły, dodatkowo komentarze panów o samochodzie i o tym, że zakładam opony bieżnikowane "nalewaki, (usunięte przez administratora) itd". Po wykonanej usłudze, pan myślał że jestem jakimś debilem i próbował mi wmówić, że mam 16tki i powinienem zapłacic za usługę 120zł xDD!!! Po lekkim opierdolu skumał, że z siebie robi debila i skasował tyle co powinien ale z wentylami czyli 100 a nie 80 już nie chciało mi się z typem kłócić. Po zapłacie stałem jeszcze z 30sekund czekając na paragon, o który ostatecznie musiałem się upomnieć, nie polecam, polecam ich omijać szerokim łukiem :) Moje sugestie dla PERDJON F.H.U. KRZYSZTOF PERDJON: Bardzo nieprzyjemna wizyta, na początku pan powiedział, że usługa będzie kosztowała 80 i ewentualnie 20zł wentyle. Pracownicy mi pogieli progi bo nie umieli dobrze podłożyć gumy pod podnośnik, ostatecznie metalowym elementem podnosili tragedia, mam zdjęcia. Mówiłem, żeby wentyli nie ruszali bo były dobre i trzymały ciśnienie powietrza w oponach, więc nie było sensu ich wymieniać. CI Agenci nic nie słuchali i wymienili mi wentyle, dodatkowo język jaki panował w zakładzie to uszy więdły, dodatkowo komentarze panów o samochodzie i o tym, że zakładam opony bieżnikowane "nalewaki, (usunięte przez administratora) itd". Po wykonanej usłudze, pan myślał że jestem jakimś debilem i próbował mi wmówić, że mam 16tki i powinienem zapłacic za usługę 120zł xDD!!! Po lekkim opierdolu skumał, że z siebie robi debila i skasował tyle co powinien ale z wentylami czyli 100 a nie 80 już nie chciało mi się z typem kłócić. Po zapłacie stałem jeszcze z 30sekund czekając na paragon, o który ostatecznie musiałem się upomnieć, nie polecam, polecam ich omijać szerokim łukiem :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przestać być januszem, opinia pójdzie w świat ;)

Mazda6

Tez wymieniałem opony i przeprowadziłem diagnostykę komputerowa .za urzywane opony u diagnostykę zażyczył sobie 300 zł . Po negocjacjach zapłaciłem 250 to i tak za dużo .Uwazam tego pana za oszusta i krętacza nie polecam absolutnie

Alojzy

Za wykręcenie starych śrub i wkręcenia nowych zażyczył sobie 30 zł smiechu warte

Piter

KTO MOŻE NIECH OMIJA TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM Stanowczo odradzam tą firmę gdyż wymieniłem u nich opony lecz okazało się że są źle wyważone. Pojechałem więc z reklamacją. Pan Krzysztof powiedział że przy wymianie opon może coś się przesunąć i zlecił pracownikom sprawdzenie wszystkich kół. Jakie było moje zdumienie że po wykonaniu prac zażądano ode mnie zapłaty za usługę która była wykonana w ramach reklamacji (prze przystąpieniem do pracy Pan Krzysztof nie wspomniał że nie przyjmuje reklamacji i że usługa będzie płatna). Nie chcę używać oczywistych słów określających działanie tej firmy mogę tylko że zostałem oszukany. PS Przy wymianie opon była kolejka do drugiej firmy która jest obok. Ja wymianę dokonałem bez kolejki gdyż jej nie było i nie wiedziałem dlaczego tak jest. Teraz już wiem i radzę wszystkim klientom nie wykonywania prac w tym zakładzie.

wierzycielkajedna

Zamierzam obserwować tę stronę. Odradzam też pożyczanie temu Panu pieniędzy.Nie odda z własnej woli, a egzekucja przez komornika jest raczej wątpliwa.Niestety, po ojcu odziedziczył warsztat, ale nie uczciwość.

Były klient

Jeden z drozszych warsztatow w Szczecinie.Wlasciciel to zlodziej i partacz.OMIJAC!!!!!!!

czlowiek

zgadza się to [usunięte przez moderatora] i do tego nie wypłaca pensji pracownikom!!!

Kacper

Uwaga [usunięte przez moderatora] !!! Sprzedaje używane opony jako nowe i robi inne machloje i przekręty, nie przyjmuje reklamacji. OMIJAĆ !!! [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon - Szczecin

• Jak się pracuje w Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon?

Zobacz opinie na temat firmy Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon?

Perdjon F.H.U. Krzysztof Perdjon
  • Bł. Wincentego Kadłubka 18D