WALTED

Kraśnik

Opinie o WALTED

felkan

wydaje mi się @andrzej że jeżeli były kłopoty finansowe a teraz jest ok to jest właśnie to co kolega pisze lepiej

ss

firma coraz lepiej sobie radzi, dużo lepiej niż w poprzednim roku

beta

jest ok

znawca tematu

Firma robi bokami. Zarobki słabiutkie. Pracownicy; no może niewielki procent zatrudniony.

Karol M

firma coraz gorzej sobie radzi przede wszystkim z płatnosciami dla pracowników.ucinane są zarobki które i tak sie zmniejszyły w porownaniu z wczesniejszymi latami.ocene wystawiam ogólną po rozmowach z ludzmi tam pracującymi.mierny to najwyzej co moge dac

Zostaw opinię o WALTED - Kraśnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WALTED