01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz

Konin

Opinie o 01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz

go

omijac furmańskiego szerokim lukiem

bnm

hej! Zainteresowała mnie firma „Alpus” A. Furmański. Widziałam, ze swego czasu szukali na stanowisko: monter – spawacz. Czy jest to jeszcze aktualne?? Bo mółj chłopak poszukuje rpacy i akurat w tym zawodzie ma spore doświadczenie. Proszę o informacje

spawacz

Pracuję u Arka. Jak się dogadałem, tak płaci. Jak to niestety w obecnych czasach jest pozwolone urzędowo umowa swoje, do ręki swoje. Pracuję kilka lat i nie ma problemu z wypłatą. Na ubezpieczenie zbiorowe nie ma co liczyć. Jak masz pojęcie o robocie i będziesz się targował to nie od razu, ale zawsze coś tam utargujesz. Tak więc może i szału nie ma, ale nie jest źle. Ostatecznie polecam.

adam

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle ludzi w h....ja robi prcowalem kupe czasu u niego i zero szacunku dla tego czlowieka nie mam dorabia sie na czyjejs pracy

bałamutek

Pracuje od początku czyli od początku odsiarczania w energomontazu północ ii juz prawie dwa lata w pak serwis nie moge powiedziec nic złego na Furmana ,płaci solidnie a ludzi których zatrudnia to jest wiele do zyczenia brak słów ale firma ok. 31 01 2010r

ha
@bałamutek 31.01.2010 16:53

furman chyba sobie sam napisales ten komentarz hahahah nic pozytywnego na temat tej firmy nie mam do powiedzienia pozdrawiam

Zostaw opinię o 01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz