Axell Polska

Skierniewice

Opinie o Axell Polska

Doloresowa

Skoro interesujje Cię opinia na temat w/w "firmy"; to znaczy, że jesteś niemalże biednym szarym człowiekiek, który po prostu pracuje - bo musi.... Hm... "pracuje" - bardziej adekwatne było by tu określenie - tyra jak wół za grosiki i do tego "szpagateria" go wręcz okrada; nie wspomnę o tym, iż robi w ciula..... Na rozmowie wstępnej- tzw. szkoleniu "Wielmożna Paniusia tzw. Kierownik" bynajmniej oddziału w Skierniewicach - po tym, jak to umówi się z Kandydatami na godzinę powiedzmy 8.00 - to i tak około godziny będziecie stać i czekać jak te łosie, aż damula łaskawie rozpocznie swoje show - inaczej tego nazwać nie można - do tej operacji oczywiście nie przystąpi sama - przecież ma zawsze i wszędzie parobków- minimum jeden koleś; który, to przeprowadzi z Wami tzw. szkolenie bhp ( typek ogolnie w pożądku - tyle tylko, że to co jest przez niego omawiane w ramach tego szkolenia mało ma się do bhp w danym miejscu pracy - tyle, że ze względu na jego miłą aparycję, postawę itp to absolutnie nie mam zamiaru tego Pana krytykować!! Co do "ŁURA BURA SZEF PODWÓRA" - CZYTAJ KIEROWNICZKI -BŁAHAHA MASAKRA STRASZNA - OSZUSTKA, KTÓRA TO PRÓBUJE WMÓWIĆ WSZYSTKIM, IŻ JEJ AGENCJA JEST UCZCIWA, NAJLEPSZA ITP Obiecuje góry i doliny - skutkowo na tyle jest beszczelna, że nie odbiera telefonów przy pierwszym lepszym kłopocie pracownika - bo i po co?! Sumując - NIE POLECAM!!!!!! Tyle, że decyzja chęci współpracy z tymi kiciarzami zależy oczywiście do CIEBIE!!!! Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy i życzę cierpliwości, wytrwałości.... ogólnie stalowych nerw w kwestii podjęcia new pracy!!! Cześć!!!

Zostaw opinię o Axell Polska - Skierniewice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axell Polska