Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej
4 8 4 5 1

Opinie o Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej

Filtruj opinie po kryteriach:

Jak wyglądają dziś zarobki w Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej? Czy od dodania ostatniej opinii uległy one zmianie?

jok

witam serdecznie ;) na mieście mawia się, że współpracują cały czas ale nie wiadomo jak długo, bo w sumie sami jako samodzielna jednostka też dobrze radzą sobie ze swoimi ofertami, ale warto si,ę u nich załapać jak ktoś szuka pracy można spoko doświadczenie załapać

Nanusia

pracowałam przez nich w TP w Sosnowcu prawie 2 lata zalety: wypłacalni, pieniądze zawsze na czas, nie ma problemów z wypłatą premii zawsze wszystko zgadzało się co do złotówki, umowa o pracę tak, że po wygaśnięciu umowy w przypadku choroby bądź urodzenia dziecka zasiłek chorobowy czy macierzyński płacił mi ZUS, wady: umowy z miesiąca na miesiąc przez rok, a po roku "zmiana" firmy (na APO są powiązane, różni się tylko nazwa) i dalej tak samo

TakNie

Słowa kojarzące się z Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej: Najbardziej nie podobało mi się w Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej:

Zostaw opinię o Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej - Katowice

Chcę opublikować: