Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej

Katowice

Opinie o Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej

jok
użytkownik zarejestrowany

witam serdecznie ;) na mieście mawia się, że współpracują cały czas ale nie wiadomo jak długo, bo w sumie sami jako samodzielna jednostka też dobrze radzą sobie ze swoimi ofertami, ale warto si,ę u nich załapać jak ktoś szuka pracy można spoko doświadczenie załapać

Nanusia

pracowałam przez nich w TP w Sosnowcu prawie 2 lata zalety: wypłacalni, pieniądze zawsze na czas, nie ma problemów z wypłatą premii zawsze wszystko zgadzało się co do złotówki, umowa o pracę tak, że po wygaśnięciu umowy w przypadku choroby bądź urodzenia dziecka zasiłek chorobowy czy macierzyński płacił mi ZUS, wady: umowy z miesiąca na miesiąc przez rok, a po roku "zmiana" firmy (na APO są powiązane, różni się tylko nazwa) i dalej tak samo

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej: Najbardziej nie podobało mi się w Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej:

Zostaw opinię o Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Active Plus dla Telekomunikacji Polskiej