pro-bud z.o.o

Zabrze

Opinie o pro-bud z.o.o

pracowity

Jakie są zarobki? I szukają może jakiegoś budowlańca? Jestem z Częstochowy a słyszałem że ściana w galerii robiona przez nich się wali, może będą ją poprawiać to bym się na to pisał.

Słowa kojarzące się z pro-bud z.o.o (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...atmosfera . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w pro-bud z.o.o: Najbardziej nie podobało mi się w pro-bud z.o.o:

Zostaw opinię o pro-bud z.o.o - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pro-bud z.o.o