Silver Screen

Opinie o Silver Screen

korn

to dziwna sytuacja żeby taki sieciowy kinowy multiplex miał tak mało komentarzy... moi zdaniem to dobre kino, ale popcorn za drogi

asasd

(usunięte przez moderatora) po odejściu z pracy nie chcą oddać mojej książeczki sanepidowskiej. Spławiają mnie już 2 miesiąc. Odradzam tych(usunięte przez moderatora)

loook

dobra porzadna normalna firma polecam zdecydownie

M

Od kiedy SS przejęło MK warunki pracowników znacznie się pogorszyły. Klienci za drobne a czasem większe kłopoty winia pracówników, jednak nigdy nie przychodzi im do głowy, że zwykły szeregowy pracownik wykonuje czyjeś polecenia, a polecenia wychodzą oczywiście od kierownictwa!

a.

W porządku. Zadowalająca.

Zostaw opinię o Silver Screen - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silver Screen