NATURIOSKA natural cosmetic & SPA

Wrocław

Opinie o NATURIOSKA natural cosmetic & SPA

ltś

Na pewno jest w porządku a skoro moożna liczyć na wynagrodzenie na poziomie 3-4 tysięcy złotych to wcale nie jest tak źle, bo przecież o takie stawki jest dość trudno.

aga

witam mozecie mi cos wiecej powiedziec o tej pracy. Oprucz prowizji czy jest stałe wynagrodzenie i czy płaca z zus???

agawa

Witam wszystkich. Zobaczyłam właśnie na stronach, że jest rekrutacja ale trzeba mieć własną działalność. Pytanie moje czy ktoś z Was pracuje na własnej działalności? a jeżeli tak to czy po opłaceniu ZUSu i wszystkich innych opłat jest możliwość jeszcze coś poważnego zarobić.

Kate

Wysłałam. Ale dalej nikt sie nie odezwał. A Ty do kiedy miałaś wysłać i po jakim czasie od wysłania się odezwali??

Ewa

A wysłałaś zadanie. Bo ten szef mówił cós ze tylko ja wysłałam. No ja nie wiem lepiej powalczyć o siebie.

Ewa

Nie cały.Ktos jeszcze ma tu być. A ty po rozmowie?

@Ewa 20.04.2015 08:29
Nie cały.Ktos jeszcze ma tu być. A ty po rozmowie?

Ja miałam do piątku wysłać zadanie i czekam na odpowiedź. Może się uda nam razem pracować :-)

Ewa

Właśnie od maja zaczynam prace na regionie podkarpackim. Rekrutacja nie była łatwa, skyp, casy i rozmowa w Łodzi, ale jest praca:). Bardzo się cieszę, bo nie łatwo w kosmetyce o pracę chodź dyrektor mówił,że nie będzie łatwo bo duża konkurencja na rynku.Mam zapał i będzie dobrze. Trzymajcie kciuki :)

@Ewa 17.04.2015 10:56

Ewa a masz całe podkarpacie czy jakiś konkretny kawałek? Ja jestem w trakcie rekrutacji a też na ten sam teren.

Ania

Po tym co miałem w poprzedniej firmie to tu EXTRA. Pracuje jako handlowiec. Szefostwo pomocne i wymagające. Polecam prace chodź pracuje dopiero 6 miesiąc

Kasia

Szefowie normalni. Ja pracuje mam auto służbowe. Początki są trudne szczególnie dla ludzi nie z branży ale po 3 miesiącach jest zawsze lepiej. Trzeba być zorientowanym na sprzedaż i lubić kosmetykę. 70% wynagrodzenia to prowizja a 30% wynagrodzenie stałe. Nie ukrywam, że ja pracuję w terenie i zaczynam od 8:00 do 17:00.Dziennie trzeba robić minimum 10 spotkań inaczej nie będzie efektów. Na okresie próbnym średnie wynagrodzenie to 1700-2500 zł, ale po 3 miesiącach spokojnie przy robieniu wyników można zarobić 5000-6000 zł.

halina

a jakie kolego niespodzianki?

wkręcony

Witam, wszystkich którzy zastanawiają się nad współpracą z tą firmą. Jeżeli nie macie pojęcia na temat kosmetologii to nawet nie ma co liczyć że w pierwszych miesiącach zarobicie na koszty prowadzenia działalności. Nie polecam pracy, jest sporo niespodzianek po szkoleniu i po podpisaniu umowy.

Zostaw opinię o NATURIOSKA natural cosmetic & SPA - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NATURIOSKA natural cosmetic & SPA