Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Am-Wind"

Wałcz

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Am-Wind"

były pracownik

Raczej odradzam pracę w tej firmie. Wyzysk maksymalny bez umowy a pieniądze może zobaczysz a może nie. To zależy czy właściciel Cie polubi. A to, że Cie lubi dzisiaj nie znaczy że jutro też tak będzie. Właściciel generalnie traktuje wszystkich jak g... . Do pracy stawiasz się codziennie, robisz jakieś przygotowania, mycia, malowania, jeździsz po nocach po całej Polsce. Wracasz o 19 do domu a o 20 masz telefon że jedziesz gdzieś tam 300 km coś zawieźć. Więc jedziesz całą noc, ale na drugi dzień masz być w pracy. To wszystko robisz bezpłatnie, bo płacone masz tylko za montaże. Więc jeśli w danym miesiącu nie ma montażu - pracujesz za darmo. Na koniec, jeśli był montaż wiatraka, właściciel podpisze z Tobą (po fakcie) umowę o dzieło i wypłaci Ci Twoją jałmużnę. Gorzej jak już przestał Cię lubić. Wtedy pieniędzy nie zobaczysz. Aha takich montaży w roku jest KILKA (dosłownie), płacone około 1500 - 2000 od montażu. Policz zyski.

gfr

@ligan mysle ze wszystko w porzadku u nich jednak z tego co sie orientuje to ofert pracy od dluzszego czasu u nich nie bylo..ale zawsze mozesz zadzwonic i spytac

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Am-Wind" - Wałcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "Am-Wind"