Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker

Piła

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 8 ocen.

Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker
1 8 6 1

Opinie o Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker

Administrator

Czy może ktoś posiada wiedzę na temat rekrutacji w Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker i może wspomóc osoby poszukujące zatrudnienia?

Aga

Usuwają prawdziwe opinie, które są im nie na rękę. Prawda w oczy kole

les

hej @jokoono widzę że spotkało mnie to co Ciebie. Moja dziewczyna ma niedługo urodziny i chciałem jej zrobić prezent o jakim sama mówiła a tu taka niespodzianka, forum można powiedzieć puste. Co tu teraz wymyśleć?

xxx2010

Dlaczego zostały usunięte prawdziwe opinie o firmie???

MOLSI

Zanim ktokolwiek z szanownych kosmetyczek i kosmetologów zechce zaryzykować wpłatę kolosalnych pieniędzy za szkolenie w tej firmie, uprzejmie proszę zapoznać się z przepisami kodeksu karnego regulującymi wykonywanie zabegów medycznych przez osoby nie będące lekarzami.(usunięte przez administratora)

MOLSI

Zanim ktokolwiek z szanownych kosmetyczek i kosmetologów zechce zaryzykować wpłatę kolosalnych pieniędzy za szkolenie w tej firmie, uprzejmie proszę zapoznać się z przepisami kodeksu karnego regulującymi wykonywanie zabegów medycznych przez osoby nie będące lekarzami. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker - Piła

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty Vital Akademia Piękna i Zdrowia Agnieszka Volker