EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski

Płock

Opinie o EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski

wtech

Polecam firmę a także jej właściciela, z którym rozmowy przebiegają na wysokim poziomie i w partnerskiej atmosferze. Zarówno właściciel jak i pracownicy prezentują wysoki poziom wiedzy technicznej i kultury osobistej. Współpracujemy z firmą od kilka lat jako podwykonawcy branży wentylacyjnej i cenimy firmę jako solidnego partnera.

OSZUKANY

marbud
@OSZUKANY 09.04.2017 23:53
UWAGA !! NIE PŁACĄ PODWYKONAWCOM!!!!

Jakiś żart ? Człowieku napisz niby komu nie zapłacili, tobie ? w takim razie przedstaw się zamiast wypisywać bzdury. Ja pracuję dla nich od 7 lat i nigdy nie zdażyło się, żeby komuś nie zapłacili.

Hiob
@OSZUKANY 09.04.2017 23:53
UWAGA !! NIE PŁACĄ PODWYKONAWCOM!!!!

Przedstaw się z imienia i nazwiska podaj konkretny przykład.Co robiłeś ?Gdzie ?

unimar

Wykonujemy zlecenie dla firmy EURODOM od 5 lat z niewielkimi przerwami. Każdy kto zna firmę i właściciela wie, że jest bardzo uczciwym człowiekiem i tego też wymaga od swoich pracowników. W firmie panuje porządek, co mało osób jeszcze dziś docenia, przy wypłatach każdy pracownik dostaje dokument z którego wynika, ile zarobił za dany zakres, ile jeszcze ma do zarobienia itp. Ogólnie jak najbardziej polecam współpracę z firmą.

ktos

Pracuja tam wszyscy prawie tacy co nagaduja do pana Jarka wlasciciela w szczegolnosci kierownictwo smieszne nie majace pojecia o prowadzeniu budowy, no w takiej firmie to pracuja bo w innej firmie nawet minuty by ich nie trzymali

Pan Mariusz
@ktos 21.01.2016 12:39

Ciekawe jest to co piszesz, ciekawe dlaczego ci kierownicy zostają wyróżniani przez różne Gminy, Inwestorów ? Ludzie pracujący w tej firmie od 15, czy nawet 20 lat ? Powodzenia człowieku...

Wykorzystany

TO była ironia

no
@Wykorzystany 21.06.2014 06:01
TO była ironia

to był sarkazm

Wykorzystany

Pracowałęm w firmie Euro-Dom przez sześć tygodni. Współpraca układała się dobrze, do końca tygodnia. Miała być wielokrotnie, obiecana umowa przez Pana Dawida. Niestety codziennie zapominał ją zabrać ze sobą. Z obiecanego również co tygodniowego rozliczenia nic nie wyszło. Za 50godzin pracy tygodniowo i stawki 12zł/h można liczyć jedynie na 200-300złotowe zaliczki tygodniowe. Na rozliczenie po miesiącu pracy też nikt sie nie doczekał, ja czekałem na nie dwa tygodnie. Firma ma trzech stałych pracowników/brygadzistów którym płaci, pozostali pracownicy są traktowani jako tania siła robocza,(300zł za 50godzin pracy tygodniowo) na krótki termin. Serdecznie pozdrawiam i polecam tę firmę.

Zostaw opinię o EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EURO-DOM - Jarosław Dąbkowski