Telekomunikacja Polska

Gdańsk

Opinie o Telekomunikacja Polska

A.CH.C.T.O

Właśnie kończę pracę dla TP, pracowałem od 11.08. Ten okres będę wspominał miło- + wspaniali ludzie (atmosfera w "palarni" :)) +niezła kasa (chociaż marne prowizję, za duże produkty) +elastyczny grafik - brak realnej możliwości awansu(lider wybiera się raz na rok i tak wygrywa "polecony człowiek") - strasznie nudna praca (ciągle nawijamy to samo) - niektórzy liderzy (czują się od nas lepsi?) Mimo minusów polecam każdemu zaczynającemu karierę zawodową tę pracę- na CV wygląda bardzo dobrze, nauczycie się technik sprzedażowych

nats

Najbardziej podobali mi się ludzie tam pracujący. Tyle, że chodzi mi tu o towarzyszy na słuchawkach, a nie [usunięte przez moderatora] którym zależało tylko na kasie z naszej wyrobionej normy. Dzięki pracy w TP nauczyłam się cierpliwości, stałam się bardziej odporna na stres i ludzi. Ogólnie praca tam była ciekawym doświadczeniem.

Zostaw opinię o Telekomunikacja Polska - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telekomunikacja Polska