Restauracja Monti Cafe

Ch reduta warszawa al. jerozolimskie 148

Opinie o Restauracja Monti Cafe

pablo

pracowalem u właściciela restauracji Monti w restauracji duo na kabatach wlasciciel jest nie wyplaalny i zatrudnia na czarno ja nie otrzymalem czesci wynagrodzenia 1600 zl wraz z innymi pracownikami do dzis ich nie odzyskalismy

xxyz2070
@pablo 07.06.2015 14:26

Hey, możesz sie do mnie odezwać ? Wygląda na to że jest nas więcej... mój mail: xxyz2070@gmail.com Przestrzegam więc przed tym pracodawcą, nie idźcie tam pracować za żadne skarby!!!

Zostaw opinię o Restauracja Monti Cafe - Ch reduta warszawa al. jerozolimskie 148

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Monti Cafe