kpb

Kutno

Opinie o kpb

tymon

ogłaszają na stronie internetowej, że poszukują na nową budowę na terenie Norwegii nie wiecie na jakie pieniądze można liczyć?

Nick

Witam jestem ze Lwowa pracywalem we firme dekar po na zleceniu podwykonawcy. Newuplacili wypłaty 8 chlopow oszust . Bendemy walczyć w sonde

Nick

maaar

nie polecam . bez szans na rozwój zawodowy . bardzo duża wymiana pracowników .

hhhhhhhhhh

ludzie jaka to wszawa firma. dyrekcja juz dawno wypad powinna zrobić, a tam tylko od ćwoków cię wyzywają. rozumiecie??? dyrekcja wyzywa pracowników od Ćwoków!!!!!

kpb kutno

to niestety racja. firma bez perspektyw i przyszłości. w dodatku z dużymi problemami finansowymi. zwolnią jednego aby zaraz za większą kasę przyjąć drugiego.

dziadostwo aby do przodu[usunięte przez administratora] i nic nie mozna zrobic wyply ponizej ludzkiej godności !!!!!!!!!!!!!! stanowczo odradzam czym kto wyzej siedzi tym glupszy i bardziej pazery na pieniadze NIE POLECAM

Zostaw opinię o kpb - Kutno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kpb