PUH Mamas

Wrocław

Opinie o PUH Mamas

kama

Na szefostwo zazwyczaj się narzeka, ale niestety trzeba wykonywać ich polecenia.

lala

Bardzo nie polecam.

naima

Naprawdę jest tak tragicznie? Słyszałam, że współpracownicy ok, tylko gorzej z szefostwem....

Yogi

Wrocław to dziura w [usunięte przez moderatora] dla projektantów, nawet tych z uprawnieniami. 2 poważne europejskie firmy (z których 1 zwalnia pracowników), poza tym lokalne firemki wykorzystujące na maksa młodych inżynierów. Znasz angielski, szukaj roboty za granicą, tam cenią inżynierów.

Inyznier HVAC

Generalnie nie jest wesoło we Wrocławiu jeśli chodzi o biura projektowe. Polscy pracodawcy z reguły wykorzystują młodych projektantów płacąc im upokarzające pensje, nie mówiąc że nie jest to raczej stabilna praca. Jeżeli nie masz uprawnień to naprawdę ciężko jest dostać fajne warunki. Mamas jest typowym wrocławskim biurem projektowym, zatrudnić młodych zapłacić im jak najmniej i w razie czego się pozbyć. Nie widać też żadnego wsparcia ze strony PWR oraz IZBY inżynierów. Pozdrawiam

mimi

coś konkretniejszego w tym temacie?

Stanowczo odradzam i zgadzam się z poprzednikami.

ja również nie polecam, bardzo słabe zarobki, niepoważne traktowanie pracowników

nie polecam. !!!!!

Zostaw opinię o PUH Mamas - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUH Mamas