Opinie o Styl-Dom-Mix w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Styl-Dom-Mix. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Styl-Dom-Mix na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styl-Dom-Mix w Warszawa

PAF Nowy wpis

Jesteśmy ogromnie rozczarowani firmą Styl-Dom-Mix należącą do pani (usunięte przez administratora) Ponieważ w trakcie pierwszych rozmów, zachwalając sposób działania swojej firmy, właścicielka wielokrotnie podkreślała, że w stosunku do innych firm, dla niej najważniejsza jest opinia klienta po zakończeniu prac, poniżej przekazujemy nasze doświadczenie oraz opinię o firmie Styl-Dom-Mix: prace dotyczyły wykonania i montażu zabudowy kuchennej, szaf ubraniowych i regałów. Montaż wcześniej przygotowanych elementów miał być wykonany w ciągu tygodnia przez wieloosobową doświadczoną ekipę. W rzeczywistości prace montażowe trwały kilka tygodni, ponieważ były wykonywane w całości tylko przez jednego pracownika. W efekcie wszystkie meble były krzywo lub niepoprawnie zamontowane i wymagały wielokrotnych, obszernych poprawek. Wbrew ustaleniom, właścicielka Rutkowska nigdy nie prowadziła nadzoru prac nad swoim pracownikiem Marcinem, tylko pozostawiała to nam. Wszystkie prace zostały zakończone dopiero po trzech miesiącach. Jakość całościowego wykonania jest bardzo słaba, jak na cenę oraz wstępne założenia. Pani Rutkowska do dnia dzisiejszego unika finalnego odbioru jakościowo-ilościowego wraz z dokumentacją, zgodnie z umową. Zajmie się tym prawnik. Nie chcąc ciągnąć bezskutecznych poprawek w nieskończoność, zleciliśmy kolejne naprawy doświadczonemu stolarzowi. Pani Rutkowska na początku przedstawiła salon przy ulicy Muszyńskiej, w którym prowadzone były nasze rozmowy, jako część dużego zakładu meblowego z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Okazało się, że firma Styl-Dom-Mix jest firmą jednoosobową, w której zamówienie przyjmuje pani Rutkowska, po czym pomiary są również wykonywane przez nią i to z błędami, a montaż wykonuje wyłącznie jej jedyny montażysta Marcin, który skarży się na niewłaściwie wymierzone ściany. W ostatnich tygodniach prac właścicielka unikała kontaktu z nami, nie odbierała naszych telefonów. Dopiero wtedy zrozumieliśmy, dlaczego nigdy podczas naszych początkowych spotkań pani Rutkowska nigdy nie odbierała licznych telefonów, twierdząc, że koncentruje się zawsze na kliencie, z którym w tym momencie ma spotkanie, w tym przypadku na nas. Byli to z pewnością klienci, którzy tak jak teraz my mieli problemy z wykonaniem i nie mogli się dodzwonić. Jeśli chodzi o sposób zapłaty, to bardzo niepoważne było to, że pani Rutkowska domagała się ostatniej transzy, tj. kwoty końcowej, jeszcze przed pierwszym dniem montażu, twierdząc, że dzieło zostało już wykonane, ponieważ deski są gotowe do transportu. Firma Styl-Dom-Mix okazała się najgorszym wykonawcą z jakim mieliśmy do czynienia w trakcie remontu naszego mieszkania.

884333469 Nowy wpis
@PAF

Podpisuję się pod wszystkim obiema rękami! KOSZMARNA fuszerka i "kolokwialnie mówiąc" (usunięte przez administratora)

APF Nowy wpis

Jesteśmy ogromnie rozczarowani firmą Styl-Dom-Mix należącą do pani Krystyny Rutkowskiej. Ponieważ w trakcie pierwszych rozmów właścicielka, zachwalając sposób działania swojej firmy, wielokrotnie podkreślała, że w stosunku do innych firm, dla niej najważniejsza jest opinia klienta po zakończeniu prac, poniżej przekazujemy nasze doświadczenie oraz opinię o firmie Styl-Dom-Mix: prace dotyczyły wykonania i montażu zabudowy kuchennej, szaf ubraniowych i regałów. Montaż wcześniej przygotowanych elementów miał być wykonany w ciągu tygodnia przez wieloosobową doświadczoną ekipę. W rzeczywistości prace montażowe trwały kilka tygodni, ponieważ były wykonywane w całości tylko przez jednego pracownika. W efekcie wszystkie meble były krzywo lub niepoprawnie zamontowane i wymagały wielokrotnych, obszernych poprawek. Wbrew ustaleniom, właścicielka Rutkowska nigdy nie prowadziła nadzoru prac nad swoim pracownikiem Marcinem, tylko pozostawiała to nam. Wszystkie prace zostały zakończone dopiero po trzech miesiącach. Jakość całościowego wykonania jest bardzo słaba, jak na cenę oraz wstępne założenia. Pani Rutkowska do dnia dzisiejszego unika finalnego odbioru jakościowo-ilościowego wraz z dokumentacją, zgodnie z umową. Zajmie się tym prawnik. Nie chcąc ciągnąć bezskutecznych poprawek w nieskończoność, zleciliśmy kolejne naprawy doświadczonemu stolarzowi. Pani Rutkowska na początku przedstawiła salon przy ulicy Muszyńskiej, w którym prowadzone były nasze rozmowy, jako część dużego zakładu meblowego z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Okazało się, że firma Styl-Dom-Mix jest firmą jednoosobową, w której zamówienie przyjmuje pani Rutkowska, po czym pomiary są również wykonywane przez nią i to z błędami, a montaż wykonuje wyłącznie jej jedyny montażysta Marcin, który skarży się na niewłaściwie wymierzone ściany. W ostatnich tygodniach prac właścicielka unikała kontaktu z nami, nie odbierała naszych telefonów. Dopiero wtedy zrozumieliśmy, dlaczego nigdy podczas naszych początkowych spotkań pani Rutkowska nigdy nie odbierała licznych telefonów, twierdząc, że koncentruje się zawsze na kliencie, z którym w tym momencie ma spotkanie, w tym przypadku na nas. Byli to z pewnością klienci, którzy tak jak teraz my mieli problemy z wykonaniem i nie mogli się dodzwonić. Jeśli chodzi o sposób zapłaty, to bardzo niepoważne było to, że pani Rutkowska domagała się ostatniej transzy, tj. kwoty końcowej, jeszcze przed pierwszym dniem montażu, twierdząc, że dzieło zostało już wykonane, ponieważ deski są gotowe do transportu. Firma Styl-Dom-Mix okazała się najgorszym wykonawcą z jakim mieliśmy do czynienia w trakcie remontu naszego mieszkania.

AdamekKemot Nowy wpis

Kilka tygodni temu miałem przyjemność korzystać z ich usług. Remontowaliśmy łazienkę i korytarz. Super fachowcy. Profeska. Zaproponowali nam jeszcze możliwość wykonania szafy we wnęce. Dostaliśmy rabat.

rodzinkarodzinka

Fajny kontakt i współpraca z klientami. Od samego projektowania mebli i aranżacji pokoi, aż po ekipę montującą. Super funkcjonalne rozwiązania w garderobie i kuchni. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Styl Dom Mix – dali radę!

Aplikowałeś do firmy Styl-Dom-Mix? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o Styl-Dom-Mix - Warszawa

Styl-Dom-Mix