DSA BIELSKO_BIAŁA

Bielsko

Opinie o DSA BIELSKO_BIAŁA

CXr

Wiesz co, firma funkcjonuje naprawdę nieźle, polecam

all

-Chodzenie po rodzinie i przepisywanie do Axa -sciemnianie ze odzyskujemy skladki(bajer) -placenie za telemarketing nawet jak nie mamy umowy 22zl -pierwsza kasa po 3 m-ach -własny samochód i placenie za paliwo i za wszystko -po pierwszych 3 m-ach jak policzycie koszty to wyjdzie ze dopłaciliscie -placenie za telemarketing do lapy pod stołem ,gdzie US

Akwizycja OFE AXA

doceniany

Najbardziej w tej firmie podoba mi się docenianie pracownika, który przykłada się do pracy. Dostaję pieniądze za to, co faktycznie robię, a jak widać nie wszyscy są zadowoleni z takich warunków.

Zostaw opinię o DSA BIELSKO_BIAŁA - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DSA BIELSKO_BIAŁA